reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A u mnie mdłości ani wymioty nie ustępują. Mam 10+3. Wejdę tu od czasu do czasu ale nie jestem w stanie nadrobić.... ciągle bym spala i moje dni wyglądają tak że chodzę z łóżka na narożnik zmuszam się do jedzenia a mąż na opiece ogarnia dziewczyny.....
Coś o tym wiem... U mnie dodaj jeszcze dwa razy szpital na nawadnianie.
Jestem w 3 ciąży i w żadnej nie wymiotowałam :-)
Nawet nie wiesz jak mi teraz pojechałaś po majtach 😭😅 też 3 ciąża i nie ma dnia bez mdlosci, zawrotów głowy i 🤮🤮 zazdroszczę!! Ale też życzę, żebys nadal tak dobrze znosiła ciążę 🙂 nikomu tego nie życzę--tych mdlosci i pawi 😅
U mnie też mąż wiele ogarnia ja nie jestem w stanie do lodówki zajrzeć i przy garach stać. Nie wiem jak mu to wynagordze 🙈
W naturze 😂
 
W Warszawie są takie ceny
Dokładnie, ja liczę że się w 600zl zmieszczę...pewnie gdybym nie miała pieniędzy to bym nie robiła ale z drugiej strony spodziewając się dziecka trzeba się liczyć z wydatkami nawet przed jego poczęciem...najwyżej odbije sobie to w 2030 roku z komunijnych kopert 💁
 
Ja nie planuję. Słyszałam o wielu przypadkach niesłusznego stwierdzenia prawdopodobieństwa (wbrew pozorom nawet 90 procent to nie jest tak dużo) poważnych wad i nawet sugerowanie aborcji. My dziecko będziemy kochać i chcieć niezależnie od wad. Lepiej też się nie nakręcać. Właśnie rzadziej kończy się to operacją na płodzie, częściej na zastraszeniu i proponowaniu tej nieszczęsnej aborcji.
Moja koleżanka po usg i pappa wyszło jej, że urodzi chłopca z bardzo dużym prawdopodobieństwem zespołu downa, aż koperta z jej wynikami była oznaczona czerwonymi wykrzyknikami i wezwali ją pilnie do przychodni. Była załamana, wpadła w depresje, ale postanowiła powtórzyć badania i zrobiła amniopunkcję. Po amniopunkcji okazało się , że dziecko 100% zdrowe i że to będzie... dziewczynka 🤣 i faktycznie urodziła śliczna, zdrowa dziewczynkę. ;) także ja nie wiem ogólnie ten test pappa jest trochę bez sensu bo to jest tylko i wyłącznie statystyka, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywistość ;) dlatego ja zrobię test pappa albo jakiekolwiek inne dodatkowe badania, jeśli na podstawie usg doktor stwierdzi prawdopodobieństwo wystąpienia wad.
 
Moja koleżanka po usg i pappa wyszło jej, że urodzi chłopca z bardzo dużym prawdopodobieństwem zespołu downa, aż koperta z jej wynikami była oznaczona czerwonymi wykrzyknikami i wezwali ją pilnie do przychodni. Była załamana, wpadła w depresje, ale postanowiła powtórzyć badania i zrobiła amniopunkcję. Po amniopunkcji okazało się , że dziecko 100% zdrowe i że to będzie... dziewczynka 🤣 i faktycznie urodziła śliczna, zdrowa dziewczynkę. ;) także ja nie wiem ogólnie ten test pappa jest trochę bez sensu bo to jest tylko i wyłącznie statystyka, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywistość ;) dlatego ja zrobię test pappa albo jakiekolwiek inne dodatkowe badania, jeśli na podstawie usg doktor stwierdzi prawdopodobieństwo wystąpienia wad.
Jakiś konował robił to usg... Mój mąż rozerwałby takiego na strzępy. Żeby nawet płeć pomylić?!!
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki😉 czy każda z was przynajmniej przez jakis czas miała wymioty? Bo ja się martwię, ze w ogóle, ale za to od 2 tygodni mam biegunke i ciagle kręci mi sie w głowie, a jestem w 7tc.
W ogóle nie mam wymiotow. Zle sie czuje z głodu, prędzej mam wzdęcia i obstrukcje niz biegunkę. Cycki nie bolą ,czasami w macicy kłuje! Nie denerwuj sie, ze masz inne objawy, Twój organizm tak reaguje na hormony, nie jest to szablon.
 
reklama
Hej. Chciałam się przywitać :) termin na koniec kwietnia. Fajnie byłoby mieć "grupę wsparcia" ale jestem totalnie nie forumowa.. Może chciałbyś ie utworzyć zamknięta grupę na fb??
Cześć 😉
Na FB są grupy typu „kwietniowe mamy 2021” albo „rodzę w 2021”, ja osobiście do żadnej z nich nie należę bo wole pozostać anonimowa i nie mam potrzeby podpisywania się pod postami swoim nazwiskiem i swoimi zdjęciami 😋 ale jeśli ktoś ma ochotę to wystarczy poszukać i się tam dołączyć :) ja się cieszę, że mamy taką anonimową grupę tutaj na forum i taka forma odpowiada mi najbardziej 👍
 
Do góry