reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Lili90 ja w pierwszej ciąży stosowałam *spam*, a oprócz tego to herbaty z domowym sokiem z czarnej porzeczki

@Martxx1 ja czuję się ogólnie ok, czasem mnie lekko mdli, ale nic strasznego, a tak to bóle zniknęły i aż się czasem zastanawiam czy naprawdę jestem w ciąży ;) Mam nadzieję, że dziś się wyjaśni :D Co prawda od częstego aplikowania luteiny przypałętała mi się jakaś infekcja i znów pewnie będę musiała czekać z zastosowaniem czegoś do 2 trymestru :/ A i zasypiam o 21, tak że nic nie mogę zobaczyć w tv, ale dla odmiany wczoraj się nastawiłam na oglądanie głupot i dobrnęłam do końca :D i poszłam spać o 24 ;)
 
reklama
Ja dziś mam wizytę o 14:40 i odliczam minuty 🙂 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko 🥰
dziewczyny, czy lekarz bez problemu dal Wam zwolnienie na początku ciąży?
Zależy od lekarza, od wykonywanej pracy i samopoczucia. Mnie zapytała gdzie pracuje i mimo dwoch poronień póki co mam chodzić do pracy, chyba, że coś będzie się działo, albo czekamy do kolejnej wizyty (7,09).
 
Co st
@Lili90 ja w pierwszej ciąży stosowałam *spam*, a oprócz tego to herbaty z domowym sokiem z czarnej porzeczki

@Martxx1 ja czuję się ogólnie ok, czasem mnie lekko mdli, ale nic strasznego, a tak to bóle zniknęły i aż się czasem zastanawiam czy naprawdę jestem w ciąży ;) Mam nadzieję, że dziś się wyjaśni :D Co prawda od częstego aplikowania luteiny przypałętała mi się jakaś infekcja i znów pewnie będę musiała czekać z zastosowaniem czegoś do 2 trymestru :/ A i zasypiam o 21, tak że nic nie mogę zobaczyć w tv, ale dla odmiany wczoraj się nastawiłam na oglądanie głupot i dobrnęłam do końca :D i poszłam spać o 24 ;)
Co stosowalas? Bo spam wyskoczył 🙈🙈
 
Ja dziś mam wizytę o 14:40 i odliczam minuty 🙂 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko 🥰
dziewczyny, czy lekarz bez problemu dal Wam zwolnienie na początku ciąży?
Mnie mój spytał jak sie czuje i spytał czy dać zwolnienie. Zawahalam sie, bo myslalam, ze jeszcze we wrześniu popracuje, ale zaraz sobie przypomniałam jak nieraz cały dzień przeleżałam z Mdłościami itd.i wzięłam😉
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo strasznie boli mnie gardło i coś mnie rozkłada i katar ,co można w ciąży stosować? 🙈
Mi najbardziej pomagały płukanki z wodą i solą. Oraz dużo herbat z miodem i cytryną. Na chrypę łyżeczka miodu do buzi i przez chwilę pomagało. Na katar to chyba tylko sól fizjologiczna albo sól morska w spreju. Trzymaj się ciepło! ❤
 
reklama
Do góry