reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Powodzenia dla wszystkich pierwszoklasistów :-)
Moja w przyszłym roku zaczyna, w wieku 6 lat. Akurat się fajnie złożyło, bo będę w domu z maluszkiem, jak ona będzie kończyć wcześniej szkołę. Moja starsza córka juz w 4 klasie. Gdzie ten czas uciekł?
 
Spokojnie, napewno wszystko się dobrze ułoży :) . Infekcje w ciąży niestety bardzo często się zdarzają. Ja po zobaczeniu wyników byłam mega zaskoczona, bo codziennie pije samej wody 3 litry. Ale lekarka mnie uspokoiła że czasem wychodzi że ma się bakterie w moczu, a potem jak się powtarza wynik to nagle ich nie ma. Także będzie dobrze :)
@Agaataa ma rację! Badania czasami trzeba powtórzyć, ginekolog kiedyś powiedziała mi, że naprawdę do badania moczu trzeba się przygotować, bardzo dobrze podmyc, umyć ręcę, siku trochę najpierw puścić a dopiero po chwili łapać do badania,w żadną miskę a w pojemniczek, jak ciężko w fiolkę to w jałowy kubeczek (jak na posiew) i dopiero przelać.
@Czarna 36 możesz powtórzyć badania, np. w Alab laboratoria (płatnie, ale nie trzeba skierowania)?
 
Dziewczyny czy któraś z was miała taki ból, pojawia się w okolicy podbrzusza lub jajnikow i promieniuje w okolice żołądka, tak na środek, są to kilkusekundowe jakby skurcze? Takie ukucia nie wiem ciężko to nazwać? Dzisiaj już któryś raz mi się zdarza, nie wiem czy to się wszystko rozciąga czy co nigdy czegoś takiego nie czułam, 😱🧐
Mam dzisiaj podobnie ale nie ciągnie do _żołądka. Też dziwne te bóle
Moze to jelitA ,ja też tak mam czasami i wiem ze to gastryczne bardziej niż związane z ciąża 🙂
Ja zauważyłam, że gdy boli mnie w ciąży w boku, to bardziej gdy występuje zaparcie czy jest nadmiar boli gazów, więc coś w tym chyba jest.
Dziewczyny ja miewam wszystko po trochu, a to u góry brzucha i na środku mnie boli, wczoraj lewa strona, dzis prawa, wzdęcia i gazy daja czadu czasami, że mi się słabo robi. A dziś swędzi mnie brzuch w ciuchach w pizamie i po prysznicu i po basamie.
 
@Agaataa ma rację! Badania czasami trzeba powtórzyć, ginekolog kiedyś powiedziała mi, że naprawdę do badania moczu trzeba się przygotować, bardzo dobrze podmyc, umyć ręcę, siku trochę najpierw puścić a dopiero po chwili łapać do badania,w żadną miskę a w pojemniczek, jak ciężko w fiolkę to w jałowy kubeczek (jak na posiew) i dopiero przelać.
@Czarna 36 możesz powtórzyć badania, np. w Alab laboratoria (płatnie, ale nie trzeba skierowania)?
Skontaktuję sie z lekarzem i niech on juz zadecyduje. Moze i zle cos zrobilam oddajac probkę....Do tego wszystkiego pobolewa mnie ząb. Juz mi sie odechciewa wszystkiego Ech....
 
A jeszcze co do pójścia w tył... historia z moich pierwszych dni życia:
Mój 6letni „w normie” brat, po moich urodzinach zaczął pic mleko z butelki i domagać się takiej samej opieki jaką moja mama zapewniała mnie-niemowlakowi.

Czy to nie uwstecznienie? ;) przejaw buntu rozpieszczonego jedynaka :)
Miałam dokładnie to samo jak mój brat się urodził. Miałam t 5lat i nie lubiłam siedzieć na kolanach, jak odstawiłam buzi od mamy czy babci to się wycieralam 🙈😂 jak się urodził, to chciałam tak jak On butelkę, mama robiła mi kaszle w niej, wiecznie wpychalam się na kolana i chcialam być calowana hihi
 
Dodam jeszcze na dobranoc, że warto powtórzyć badania 29.07 robilam pierwsze badania w tym TSH wynik 2,031 kolejne 14.08 TSH 0,699. Zatem organizm reaguje sam. Śpicie dobrze 😘 Ja mam jutro USG!
😴😴😴
O której masz? Ja też mam dziś USG i już się trzęse czy mój 5mm zarodek, który był tydzień temu ma się dobrze i bije Mu serce...
 
reklama
Do góry