reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Od trzech dni boli mnie kręgosłup z prawej strony że ledwo co chodzę albo ciężko się przekręcić podczas spania. Kurcze dziwne ,czy miała któraś z was może takie przeboje też s kręgosłupem w ciąży?
Mnie boli krzyż,wszystko się rozciąga,stąd te bóle masz pewnie. Ja teraz mam taki katar ze przysłonił mi nawet dolegliwosci ciązowe😅🤣🤣
 
O kurcze podziwiam i gratuluję, ja chyba nie byłabym w stanie 😁😅
Nie ma czego. Teraz się z tego śmieję. Wtedy byłam przerażona i zła na męża zarazem, że musiał akurat teraz na siłkę się wybrać 🤬 taxi za dużo czekania na tej mojej wsi, a na 112 opierniczyli mnie, że linię blokuję! Trzeba było sobie poradzić. Syn w auto, do teściów i szybko do szpitala.
 
Od trzech dni boli mnie kręgosłup z prawej strony że ledwo co chodzę albo ciężko się przekręcić podczas spania. Kurcze dziwne ,czy miała któraś z was może takie przeboje też s kręgosłupem w ciąży?
Ja miałam (zaledwie kilka dni po tym, jak dowiedziałam się o ciąży). Nie mogłam się schylać, przekręcać itd. Jeden cały dzień spędziłam w łóżku i dosłownie płakałam z bólu. Trwało to na szczęście tylko kilka dni i przeszło samoczynnie. Lekarz powiedział, że najprawdopodobniej było to związane z tym, że mam tyłozgięcie macicy i już na samym początku ciąży macica zaczyna ciężko pracować a to może podrażniać jakieś nerwy.
 
ja akurat mam to szczęście ze u mnie w mieście jest lekarz który mnie zawsze w ciąży prowadził a do tego jest ordynatorem w szpitalu gdzie będę rodziła 😉
Ja to nawet wybrqłam lekarza prowadzącego,który nie dość, że jest ordynatorem, to jeszczw dyrektorem szpitala :D
Zapatruje sie bardzo na cesarskie cięcie, ale jeszcze nie wiem jak to załatwię..
Choć może na początku poczekam do tego końca magicznego 12tyg, a potem o porodzie będę myśleć :)
Nie ma czego. Teraz się z tego śmieję. Wtedy byłam przerażona i zła na męża zarazem, że musiał akurat teraz na siłkę się wybrać 🤬 taxi za dużo czekania na tej mojej wsi, a na 112 opierniczyli mnie, że linię blokuję! Trzeba było sobie poradzić. Syn w auto, do teściów i szybko do szpitala.
O matko! Jaka ja bym wsciekla była :D
Pamiętam z córką w ciąży byłam 3dni przez terminem porodu na weselu, potańczyłam trochę i w nocy mnie skurcze złapały, co prawda nieregularne, ale sie wystraszyłam okropnie, bo mąż obok po tym weselu pijany, że hej. Próbuje go budzić, mowie, ze chyba sie zaczęło ( 3 w nocy), a mój mąż, że mam jeszcze nie rodzić i poczekać na drugi dzień :D Skurcze minęły, ale już więcej przed porodem nie pił :)
 
Ja miałam (zaledwie kilka dni po tym, jak dowiedziałam się o ciąży). Nie mogłam się schylać, przekręcać itd. Jeden cały dzień spędziłam w łóżku i dosłownie płakałam z bólu. Trwało to na szczęście tylko kilka dni i przeszło samoczynnie. Lekarz powiedział, że najprawdopodobniej było to związane z tym, że mam tyłozgięcie macicy i już na samym początku ciąży macica zaczyna ciężko pracować a to może podrażniać jakieś nerwy.
Ja tez mam tyłozgięcie:/
 
Xkalax no nie ma co dowcipniś 😂

Co do kręgosłupa moja przyjaciółka miała w 8 miesiącu rwę kulszową. Nigdy wcześniej nie miała problemów z kręgosłupem. Biedaczka chodziła o kulach, choć tego chodzeniem nazwać nie można. Do WC mąż ją nosił. Straszne. Mam nadzieję, że żadnej z nas to nie dotknie!
 
reklama
Do góry