reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny !
Ja tez ledwo się powstrzymuje przed zakupami bo jednak założyłam sobie ze zacznę jakoś od stycznia dopiero 🤷🏼‍♀️ w sobotę byłam na chwile w aptece i jak zobaczyłam te dzikie tłumy w centrum handlowym to stwierdziłam ze nie wchodzę 🤷🏼‍♀️ mysle ze już zaczekam do stycznia ale wtedy to zacznie się prawdziwe zakupowe tsunami 🤩
Ja wszystko przez internet zamawiam, i tu niestety tłumy ludzi nie odstraszają, a szkoda 😅
 
reklama
Ja wszystko przez internet zamawiam, i tu niestety tłumy ludzi nie odstraszają, a szkoda 😅
Ja też większość przez internet. Ostatnio poluję na jakieś fajne rzeczy na olx. Tak robiłam przy pierwszym maluchu, zwłaszcza jeżeli chodzi o leżaczki itp. Teraz mam na oku chicco baby hug. Czy któraś z Was rozważała zakup tego leżaczka?
 
Dziewczyny, niektóre z was moze mają lub miały niestety z tym cholerstwem do czynienia. Macie jakieś sposoby na hemoroidy? :(
Ja też większość przez internet. Ostatnio poluję na jakieś fajne rzeczy na olx. Tak robiłam przy pierwszym maluchu, zwłaszcza jeżeli chodzi o leżaczki itp. Teraz mam na oku chicco baby hug. Czy któraś z Was rozważała zakup tego leżaczka?
Właśnie sprawdziłam i jest super szkoda ze nie ma funkcji bujania byłby idealny 😂😂, no ale fajny pomysł mi podsunęłas, przyda się bo bym mogła się z małą przemieszczać wszędzie nie miałabym strachu zostawić ja w salonie z dwu latkiem 😂🤦‍♀️ no ale cena duża jak dla mnie, będę patrzeć też używki bo jak dla mnie nowki się nie opłaca, 😜
 
Właśnie sprawdziłam i jest super szkoda ze nie ma funkcji bujania byłby idealny 😂😂, no ale fajny pomysł mi podsunęłas, przyda się bo bym mogła się z małą przemieszczać wszędzie nie miałabym strachu zostawić ja w salonie z dwu latkiem 😂🤦‍♀️ no ale cena duża jak dla mnie, będę patrzeć też używki bo jak dla mnie nowki się nie opłaca, 😜
Dokładnie, cena mega wysoka. Dlatego szukam na olx (chociaż tam też się cenią). Ale biorąc pod uwagę później ponowna sprzedaż to już nie wychodzi tak źle. Ja mam biuro w domu, potrzebuje czegoś mobilnego żeby móc przemieszczać się z maluchem z salonu do kuchni czy biura. Ten leżaczek jest na kółkach więc nie trzeba tego dzwigać... Hmmmm powinno mi zapłacić za tą reklamę 😂😂😂
 
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie wyników waszej morfologii jak to u was wyglada w ciąży z leukocytami ? Macie podwyższone jeśli tak to mniej więcej ile. Ja jeszcze przed ciąża miałam zawsze trochę ponad normę prawdopodobnie przez nazderke a teraz mam już koło 17 tys moja ginekolog cały czas twierdzi ze w normie ale w środę wizytuje i chyba ja trochę przycisnę bardziej o te wyniki.
 
Podziwiam Was z pompejankami. Dla mnie różaniec to ciężka modlitwa i wieczne rozproszenia :/ Nawet jeden w ciągu dnia (chyba że miałby być odmawiany w kościele) to dla mnie wielkie wyzwanie, szczególnie gdy modlę się na klęcząco.
 
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie wyników waszej morfologii jak to u was wyglada w ciąży z leukocytami ? Macie podwyższone jeśli tak to mniej więcej ile. Ja jeszcze przed ciąża miałam zawsze trochę ponad normę prawdopodobnie przez nazderke a teraz mam już koło 17 tys moja ginekolog cały czas twierdzi ze w normie ale w środę wizytuje i chyba ja trochę przycisnę bardziej o te wyniki.
Ja przeważnie mam okoli 12 tys a jak mialam prawie 18 to dopytywali czy chora nie bylam i dwóch lekarzy bylo zaniepokojonych tak wysoka wartością i kazali powtórzyć wynik i zrobic crp i ob. I za tydzien juz bylo 11 tys, crp w normie i ob też. Ale przeważnie mam w garnicach 12tys ale wtedy mowia ze w ciąży może byc lekko podwyzszone
 
Podziwiam Was z pompejankami. Dla mnie różaniec to ciężka modlitwa i wieczne rozproszenia :/ Nawet jeden w ciągu dnia (chyba że miałby być odmawiany w kościele) to dla mnie wielkie wyzwanie, szczególnie gdy modlę się na klęcząco.
Dokladnie. Dla mnie tez ciezko jest sie skupić i zeby odmawiac z takim zrozumieniem. Ale ostatnio sie przełamuje i modlę choc 2 dziesiątki w intencji zdrowia tego dziecka ktore ma sie narodzić.
 
Ja przeważnie mam okoli 12 tys a jak mialam prawie 18 to dopytywali czy chora nie bylam i dwóch lekarzy bylo zaniepokojonych tak wysoka wartością i kazali powtórzyć wynik i zrobic crp i ob. I za tydzien juz bylo 11 tys, crp w normie i ob też. Ale przeważnie mam w garnicach 12tys ale wtedy mowia ze w ciąży może byc lekko podwyzszone
Właśnie też czytałam, że nawet do 15 może dość w ciąży u mnie będzie prawie 17, też poproszę o skierowanie na ob i crp jeśli mi nie da to sobie zrobię po prostu prywatnie żeby sprawdzić lub poradzę się innego lekarza akurat w piątek mam połówkowe też więc podpytam i tu i tu. ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie wyników waszej morfologii jak to u was wyglada w ciąży z leukocytami ? Macie podwyższone jeśli tak to mniej więcej ile. Ja jeszcze przed ciąża miałam zawsze trochę ponad normę prawdopodobnie przez nazderke a teraz mam już koło 17 tys moja ginekolog cały czas twierdzi ze w normie ale w środę wizytuje i chyba ja trochę przycisnę bardziej o te wyniki.
ja mam 11,48 no to tez trochę podwyższone. Czytałam żeby ciąży to ok. Tez lekarz nie zwraca uwagi. Jeśli Twój mówi ze ok to trzeba się tego trzymać 😁
 
Do góry