reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U nas tez będzie synek i imienia jak dotąd nie mamy wybranego , aczkolwiek zastanawiamy się nad Miłoszem albo Aleksym :) My już 21 tc i mały już tak wyraźnie kopie w brzuszku, że aż czasami jestem sama zdziwiona że go już tak bardzo czuć.
Miłosz tez mi sie podoba ale mężowi jakoś tak nie bardzo. Nad Aleksym albo Alkiem tez myslelismy. Ale narazie wdg usg dziewczyna i niech tak zostanie. Co do dziewczynki nie mamy dylematu - bedzie Nina. A w domu mamy Stefanka i Kornelka 😊
 
reklama
U nas tez będzie synek i imienia jak dotąd nie mamy wybranego , aczkolwiek zastanawiamy się nad Miłoszem albo Aleksym :) My już 21 tc i mały już tak wyraźnie kopie w brzuszku, że aż czasami jestem sama zdziwiona że go już tak bardzo czuć.
Ja w 1 ciazy pozno czulam ruchy bo okolo 22 tyg bodajze, w 2 ciazy juz od 14 delikatnie a w 22tyg to juz szaleństwo bylo. A teraz delikatnie czuję i nie codziennie a doczekac sie juz nie mogę bo uwwwwiiieeellbbiiaammm to poprostu 🥰
 
Kupiłam parkę ciążowa z bon prix na allegro nowa za 60 zł w licytacji.
Właśnie czekam na przesyłkę.
Po starszaku wagę zaczęłam gubić jak przestałam karmić czyli po 11 MSC. Wiec może pochodzę jeszcze jedną zimę 🙄
Nie sprzątnęłaś mi jej czasem z przed nosa 😉 Też obserwowałam na innym portalu sprzedażowym parkę z bon prix i właśnie zniknęła.
No właśnie nie wiem co zrobić. Ogólnie jestem drobna w górnej części i boję się l, że w M zginę, ale może też z 2 sezony będę potrzebować czegoś wiekszego.
 
Dzień dobry kochane mamusie 😍 chciałabym do Was dołączyć choć termin mam na maj. Na majóweczkach mało się dzieje a dziś trafiłam na Wasz wątek i się trochę zaczytałam 😉😉 poza ty widzę ze jest tu moja kochana @klaudiaanita ❤❤❤
Mam nadzieje ze mnie przygarniecie 😉 Zaczęłam 15 tydzień z Marysia w brzuszku 🤗🤗
Ja jestem wszędzie 😂haha
Welcome serduszko 😘
Marysieńka niebawem będzie się rozbijała w brzuszku u mamy ☺😘
 
reklama
Do góry