reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja całe studenckie życie chodziłam na naleśniki do takiej naleśnikarni "Manekin" w Bydgoszczy. Mamuniu, ile oni tam mieli pomysłów 😱 chyba ze 20 różnych pozycji na słodko i ze 20 wytrawnych. Jeszcze naleśniki zapiekane, spaghetti naleśnikowe, naleśniki z ciasta czarnego, zielonego🤤🤤🤤
Jeszcze do niedawna mieszkałam przy Manekinie i w poprzedniej ciąży byłam stałym bywalcem, bo "po ciąży już tak szybko nie pójdziemy" 😅
Uwielbiam manekina.
 
reklama
Uwielbiam manekina.
cześć Dziewczyny :) widzę ze wczoraj do samego końca temat naleśnikowy był. To może na dzis tez wymyślmy jakieś danie :) tylko juz rano żeby każda miała okazje się przygotować i zrobić :) a nie tak wieczorem. U mnie dziś placki ziemniaczane :) bo już od kilku dni mam mega ochotę ;)
 
cześć Dziewczyny :) widzę ze wczoraj do samego końca temat naleśnikowy był. To może na dzis tez wymyślmy jakieś danie :) tylko juz rano żeby każda miała okazje się przygotować i zrobić :) a nie tak wieczorem. U mnie dziś placki ziemniaczane :) bo już od kilku dni mam mega ochotę ;)
Ohooh kolezanko, ja jeszcze śniadania nie jadłam a ty takimi planami sypiesz 😋, tylko troszkę dużo bawienia, 🤔bo mój suchych albo ze śmietana nie zje 😂😜🤔
 
cześć Dziewczyny :) widzę ze wczoraj do samego końca temat naleśnikowy był. To może na dzis tez wymyślmy jakieś danie :) tylko juz rano żeby każda miała okazje się przygotować i zrobić :) a nie tak wieczorem. U mnie dziś placki ziemniaczane :) bo już od kilku dni mam mega ochotę ;)
U mnie dziś pierogi z wczoraj.
 
cześć Dziewczyny :) widzę ze wczoraj do samego końca temat naleśnikowy był. To może na dzis tez wymyślmy jakieś danie :) tylko juz rano żeby każda miała okazje się przygotować i zrobić :) a nie tak wieczorem. U mnie dziś placki ziemniaczane :) bo już od kilku dni mam mega ochotę ;)
U mnie dzisiaj gulasz i ziemniaki puree + jeszcze nie wiem czy ogórek konserwowy czy papryka, mięsko już się gotuje :)
A powiedzcie mi jak jecie placki ziemniaczane? U mnie koniecznie ze śmietaną i cukrem, mój się patrzy jak na UFO jak tak jem 😂
 
U mnie dzisiaj gulasz i ziemniaki puree + jeszcze nie wiem czy ogórek konserwowy czy papryka, mięsko już się gotuje :)
A powiedzcie mi jak jecie placki ziemniaczane? U mnie koniecznie ze śmietaną i cukrem, mój się patrzy jak na UFO jak tak jem 😂
Ja też pochłaniam placki ze śmietaną i cukrem😋😋😋
 
U mnie dzisiaj gulasz i ziemniaki puree + jeszcze nie wiem czy ogórek konserwowy czy papryka, mięsko już się gotuje :)
A powiedzcie mi jak jecie placki ziemniaczane? U mnie koniecznie ze śmietaną i cukrem, mój się patrzy jak na UFO jak tak jem 😂
U mnie dzisiaj kluchy szare z ziemniaków z boczkiem, cebulką i kiszoną kapusta na gorąco..
Placki ziemniaczane u nas królują z gulaszem, surówka i śmietaną ale czasami są tylko ze śmietaną i raczej na ostro
 
reklama
Do góry