reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Patii_666 @Nadziejka2021 no nie mogę Chyłki ogladać bo mi się ciśnienie podnosi. Tyle istotnych rzeczy mi pozmieniali, że się wkurzam co chwilę, no i ten beznadziejny Kordian 🤦 To jedyna seria Mroza, która lubię (reszta jak dla mnie bez składu i ładu dla kasy, byle szybciej) a i tu już się wkurzam i czekam, aż w Chyłkę trafi meteor albo porwą ja kosmici 🤦
niestety często filmy / seriale nie odzwierciedlają książek. Ja nie czytałam wiec biorę to jak jest 😁
 
reklama
My jesteśmy w trakcie remontów mieszkania po babci i myśleliśmy,że do końca października będziemy już mieszkać (w końcu sami, w końcu na swoim 🤍), a jeszcze kupa roboty.. żeby chociaż do końca listopada się udało.. no ale mój M. Robi wszystko sam, z pomocą mojego taty, bo nas plytkarz- kolega wystawił.. muszę przyznać,że jestem z Niego dumna, choć brakuje mi go w domu.. jak nie w pracy to w mieszkaniu 😔
Nasz remont trwał 10 dni, ja i dziecko byłyśmy wtedy chore, więc wszelkie decyzje i wybory spadły na męża i niestety jestem niezadowolona z połowy rzeczy, które tu są 🙈 sukcesywnie to jakoś poprawiamy, np nowe listwy przy ścianach, kolor drzwi, ścian itp. no ale chcieliśmy się szybko wprowadzić i nam się udało ;)
Oby u Was szybko poszło! Do porodu się wyrobi ;)
 
Powiem Wam, że ciągle słabo. Czy też macie jeszcze mdłości? 13+5 a mnie ciągle męczy...
Też mega współczuję w pierwszej ciąży miałam okropne mdłości i wymioty po 14 tygodniu jak ręką odjal 🙂napewno niedługo Ci przejdzie wiem ze mega uciążliwe są ja w obecnej ciąży przeszłam o wiele łagodniej ten ciężki okres na mdłości miałam sposób taki pepsi 🙂może spróbuj też może Ci zlagodzi
 
reklama
Powiem Wam, że ciągle słabo. Czy też macie jeszcze mdłości? 13+5 a mnie ciągle męczy...
ja tak już 17+4 jestem wiec czasami mini minimalnie ake prawie nic. Ew. Tylko czasem piersi bolą ale tez nie za mocno. No i to tyle a u Was tez przeszły objawy takie mocniejsze? Niby drugi trymestr to złoty czas ciąży - brzuch nie za duży i dolegliwości ustępują. No jedyne co to mecze się jak gdzieś chodze i spać idę ok 21 bo tez zmęczona 🤷🏼‍♀️ a u Ciebie to JesCze chyba czas mi jakoś tak może ok 15 ustąpiło
 
Do góry