reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry :)

Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień. Cały czas sprzątałam i ogarniałam po remoncie (który i tak się jeszcze nie skończył). Ale możemy już normalnie usiąść przy stole, ugotować w kuchni. To mi dało motywację żeby ogarnąc wszystko w jeden dzień. Nadchodzący tydzień będe odpoczywać ;) (w miarę możliwości)

Ma któraś z Was kocyk z wełny merynosów z la milou? Jakieś opinie?
Nowe mieszkanie czy remontowaliście stare? Fajnie tak już usiąść i wiedzieć, że wszystko zrobione. Ja mieszkam już ponad rok na nowym a dalej kupa roboty....
 
Też właśnie będę polować na wyprzedażach, tym bardziej,że ja fanką minimalistycznych i klasycznych ubranek, żadnych wzorków ani obrazków. Z tego co widziałam w hm mają wiele 5pakow bodziakow, spodenek czy klasycznych spiochow, więc na początek powinno być ok. W ogóle nie lubię zbędnych gadżetów, dla córki miałam w sumie tylko bujak i kilka zabawek, a szwagierka już mi wciska pełno niepotrzebnych rzeczy, których nawet nie mam gdzie włożyć typu jakieś chodziki, kojce itd. (bo "ona nie ma już tego gdzie trzymać"), a ja to z tych którzy nie potrafią odmówić, bo nie chcą przykrości sprawić..
ja to w sumie nie wiem co potrzebne ale tak najspokojniejszy zaczynam się orientować i tu tez wcześniej dziewczyny pisały co uważają za bardziej lub mnie potrzebne. Może właśnie w styczniu jak więcej z nas będzie wyprawki robić to można będzie się zorientować. Jedynie jedna koleżanka opowiadała ze w sumie na początku nie kupili dziecko za bardzo zabawek i jakiś rzeczy nad stan bo uważali ze na bierząco będą weryfikować co potrzebne.
 
Nowe mieszkanie czy remontowaliście stare? Fajnie tak już usiąść i wiedzieć, że wszystko zrobione. Ja mieszkam już ponad rok na nowym a dalej kupa roboty....
My jesteśmy w trakcie remontów mieszkania po babci i myśleliśmy,że do końca października będziemy już mieszkać (w końcu sami, w końcu na swoim 🤍), a jeszcze kupa roboty.. żeby chociaż do końca listopada się udało.. no ale mój M. Robi wszystko sam, z pomocą mojego taty, bo nas plytkarz- kolega wystawił.. muszę przyznać,że jestem z Niego dumna, choć brakuje mi go w domu.. jak nie w pracy to w mieszkaniu 😔
 
Dopiero teraz zorientowałam się, że zmiana czasu była, a tak się dziwiłam, że dzieci przed 6 wstały :D

Oj, im mniej zabawek i gadżetów tym lepiej. Mnie się wczoraj udało zmobilizować córkę do odłożenia części zabawek, których nie chce. Uzbierało się całe pudło, a zabawek dalej moim zdaniem ma zbyt dużo..
moja kuzynka mówiła ze robi tak ze co jakiś czas chowa jakieś zabawki i za jakiś czas wyciąga i dziecko sie cieszy jak nowa 🤩😁
 
reklama
To jest dobry pomysł ;)
Ja stawiam na duplo, mają tego dużo, ale moim zdaniem to zabawka, w którą warto inwestować. Zosia uwielbia lalki, akcesoria do nich... I w sumie to by wystarczyło, ale jakoś pełno innych rzeczy w jej pokoju.
 
Do góry