reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zmiana czasu mnie od lat wkurza! Trzeba isc zjeść śniadanie 😋😋😋!

Odnośnie ubranek ja planuje zakupy wyprawki po Nowum Roku na wyprzedażach (bo nie mam ciśnienia na kolory ze różowe vs niebiwskie, wolę uniwersalne, klasyczne i tak rodzina pójdzie w kolory + płeć 😉), a wózek gondola używany, żeby nie przepłacać. No i liczę sobie tak, ze wtedy bede na L4, dostalabym i teraz, ale chce popracować do Świat BN.

Smacznego🥚🍳🧀🥐🥨🥖🧇🥞🥛👍
Też właśnie będę polować na wyprzedażach, tym bardziej,że ja fanką minimalistycznych i klasycznych ubranek, żadnych wzorków ani obrazków. Z tego co widziałam w hm mają wiele 5pakow bodziakow, spodenek czy klasycznych spiochow, więc na początek powinno być ok. W ogóle nie lubię zbędnych gadżetów, dla córki miałam w sumie tylko bujak i kilka zabawek, a szwagierka już mi wciska pełno niepotrzebnych rzeczy, których nawet nie mam gdzie włożyć typu jakieś chodziki, kojce itd. (bo "ona nie ma już tego gdzie trzymać"), a ja to z tych którzy nie potrafią odmówić, bo nie chcą przykrości sprawić..
 
reklama
Dzień dobry. Mogę dołączyć do grupy? Pewnie nadrobić wszystkich postów mi się nie uda więc będę startowała od zera..
Mam 41 lat.. Pewnie jestem najstarsza 😁w domu 11 letnia córka Natalia, 21 miesieczna Nadia w brzuchu ktoś i 14 ty tydzień. Mdłości nadal mega...
Witamy 🤍 im nas więcej tym ciekawiej 😁
 
Nie polecam też pepsi przed snem 🙈 inwazja w brzuchy gwarantowana i raczej nie jelita 🙈
A ja nie polecam chipsów + cukierków czekoladowych . Tydzień temu ta mieszanka spowodowała u mnie ogromne bóle jelit takie, że aż spać nie mogłam całą noc 🤢 . Straszne uczucie ... z pozytywów tej sytuacji - przeszła mi jakakolwiek ochota na chipsy i teraz już nawet nie chce ich kupować :p
 
A ja nie polecam chipsów + cukierków czekoladowych . Tydzień temu ta mieszanka spowodowała u mnie ogromne bóle jelit takie, że aż spać nie mogłam całą noc 🤢 . Straszne uczucie ... z pozytywów tej sytuacji - przeszła mi jakakolwiek ochota na chipsy i teraz już nawet nie chce ich kupować :p
Znam ten ból kiedyś też pojadlam chipsów na noc i z głowy spanie było. Mi też przeszły ochoty nawet na maka i kebaba 😅
 
reklama
Też właśnie będę polować na wyprzedażach, tym bardziej,że ja fanką minimalistycznych i klasycznych ubranek, żadnych wzorków ani obrazków. Z tego co widziałam w hm mają wiele 5pakow bodziakow, spodenek czy klasycznych spiochow, więc na początek powinno być ok. W ogóle nie lubię zbędnych gadżetów, dla córki miałam w sumie tylko bujak i kilka zabawek, a szwagierka już mi wciska pełno niepotrzebnych rzeczy, których nawet nie mam gdzie włożyć typu jakieś chodziki, kojce itd. (bo "ona nie ma już tego gdzie trzymać"), a ja to z tych którzy nie potrafią odmówić, bo nie chcą przykrości sprawić..
Mam tak samo :D do teraz nie mamy miliona zabawek, ani gadżetów. Też mi siostra i koleżanki tak wszystko chciały znosić- a to wkładka do wanienki ( nie wiem po co?) A to angel care, a to jakieś szumisie, dwie karuzele, itp🙈 a dziecko najszczęśliwsze i tak przy mamusi leżało 😏
 
Do góry