reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zmiana czasu mnie od lat wkurza! Trzeba isc zjeść śniadanie 😋😋😋!

Odnośnie ubranek ja planuje zakupy wyprawki po Nowum Roku na wyprzedażach (bo nie mam ciśnienia na kolory ze różowe vs niebiwskie, wolę uniwersalne, klasyczne i tak rodzina pójdzie w kolory + płeć 😉), a wózek gondola używany, żeby nie przepłacać. No i liczę sobie tak, ze wtedy bede na L4, dostalabym i teraz, ale chce popracować do Świat BN.

Smacznego🥚🍳🧀🥐🥨🥖🧇🥞🥛👍
 
reklama
Dziewczyny m. in. Dzidziu, mayfly, Patii_666, m.art., magdula36, emizior-które już długo jesteście tutaj chciałabym(jak już dostaniecie linki do zamkniętego) zebyscie mimo wszystko się tutaj też odzywały czasem. Brakuje mi m. in. Kamiśki, Modesty, magnolii też nie widzę już. I cieszę się jednocześnie że parę z nas tu zostało i nadal możemy pogadać 😉 Dziękuję 🤗
Kochana ja jestem tu i tu, ale w weekend mniej jestem bo trzeba z rodzinką spędzić, to spacery to zakupy, to zawsze coś, ale dziewczyny które chcą odejść, nie odchodźcie bo te forum zniknie..
uzupełniam :)
tetno 175 na prenatalnych,
ph 7
lezy bardziej na lewo
z kalendarza chińskiego dziewczyna, z usg raczej chlopak
Ooo po lewej czyli chłopak ja teraz dzidzolka mam po prawej więc tymbardziej się nakręcam na girl 😍😍
 
Hejo dziewczyny to i ja się witam w niedzielę, mój polazł do sklepu po bułeczki świeże, ja zaraz przygotuję śniadanko, wczoraj było mnie mniej wieczorem to już wgl bo nadrabialiśmy chylke polecam 😉 a dziś może jakieś zakupki żebym w tygodniu nie musiała targać, i spacer z małym, dziś glizda wstała chyba o 6masakraaa ☹ale wczoraj czulam takie kopniaki na noc od dzidzi że odrazu przyjemnie się robi, i oczywiście dalej prawa strona, synek był po lewej, więc tymbardziej mi podpowiada to girl 🤩🤩miłego dnia laski
 
Ooooo nadrobilam!!!
Kasia z kotem pewnie, ze dalej jestem i tu 👍👍👍!! Muszę się nauczyć nr jaki masz.w nicku 😝!
Drogie ja wciąż pracuję po 8h dziennie, więc zwykle czytam z opóźnieniem. Kosmicznie dużo mam nosa w komórce 🙉, ale to moja 1 ciąża, nie mam w otoczeniu rodzinnym, bliskim nikogo z doświadczeniem (jednej znajomej z 1rocznym synkiem powiem po połówkowycg) i dlaego forum to remedium na wszystko, obawy, radość i wątpliwości.

Wczoraj po po 21 zjadlam oven baked lays i o 00:00 TURBO kłucie po lewej sronie przy pachwinie, no myślę albo jelita (ostatni zakręt 🤣 jak to mawia M.jednej z nas) albo wiezadła sie rozszerzaja! Rano juz napierdziela mnie brzuch, leżę leżę, polecialam do wc i ulga, wybaczcie ten temat z rana, ale jelita wciąż daja mi meeega popalic!!! Nauczka by chipsów nie jesc na noc 🙈🙈🙈! W tym miejscu często mnie kłuje i za nisko juz teraz, żeby to była Dzidzia ❤!

Spokojnej niedzieli Drogi Mamy 👍😃!
spokojnie temat jelitowy jest teraz chyba każdej z nas bliski 😱 ja tak miałam podobnie ostatnio po rybie i kapuście kiszonej na noc. Ale tez jak przeanalizowalam jaki mix zjadłam w ciągu tamtego dnia to stwierdziłam ze i tak spoko było 🤦‍♀️ ale chipsy chodzą za mną już od dłuższego czasu tylko teraz może za Twoja radę zacznę je jeść już rano 😁
 
Hejo dziewczyny to i ja się witam w niedzielę, mój polazł do sklepu po bułeczki świeże, ja zaraz przygotuję śniadanko, wczoraj było mnie mniej wieczorem to już wgl bo nadrabialiśmy chylke polecam 😉 a dziś może jakieś zakupki żebym w tygodniu nie musiała targać, i spacer z małym, dziś glizda wstała chyba o 6masakraaa ☹ale wczoraj czulam takie kopniaki na noc od dzidzi że odrazu przyjemnie się robi, i oczywiście dalej prawa strona, synek był po lewej, więc tymbardziej mi podpowiada to girl 🤩🤩miłego dnia laski
hej hej Chyłka super. Ja dziś rano zaczęłam oglądać Szadź. Tez ciekawy. A ogólnie to czekam do listopada bo ma być kolejny sezon Crown :)
 
dokładnie ja nie czytam już - wiec plusem będzie ze zostanie więcej czasu na forum 😃 ale tez już mam ciśnienie jakoś zawsze mi przychodzi po pierwszym tygodniu od wizyty. Ze byłam było ok a teraz mysle co się tam dzieje - ale to widzę ze każda tak ma
Może kiedyś wymyślą jakiś podgląd dla ciężarnych 😂 kto wie technologia idzie do przodu, a jak by to życie ułatwiło w tych 9 miesiącach 🤷😁
 
Cześć rano :) nadrobiłam wszystko :) wczoraj już dosłownie odłożyłam telefon bo natlok informacji wiadomo jakich z każdej strony przytłacza. Do tego wirus nie pomaga. Z reguły jest tyle obaw i wątpliwości o dziecko a tu jeszcze to.
Ale tak mysle ze jednak to forum to miejsce gdzie statystyczne tych informacji jest najmniej :) wiec dziewczyny które zastanawiają się nad opuszczeniem - zostańcie - w zasadzie tutaj jest więcej informacji pozytywnych niż gdzie indziej :)
Ja też na razie zostaje bo dobrze mi się z Wami rozmawia 😉. Sama wczoraj pół dnia byłam poza domem bo byliśmy z mężem w odwiedzinach u teściowej, więc nawet nie próbowałam już po nocy nadrabiać :p Za to w końcu się wyspałam - ponad 9 godzin snu 😀
 
reklama
Ooooo nadrobilam!!!
Kasia z kotem pewnie, ze dalej jestem i tu 👍👍👍!! Muszę się nauczyć nr jaki masz.w nicku 😝!
Drogie ja wciąż pracuję po 8h dziennie, więc zwykle czytam z opóźnieniem. Kosmicznie dużo mam nosa w komórce 🙉, ale to moja 1 ciąża, nie mam w otoczeniu rodzinnym, bliskim nikogo z doświadczeniem (jednej znajomej z 1rocznym synkiem powiem po połówkowycg) i dlaego forum to remedium na wszystko, obawy, radość i wątpliwości.

Wczoraj po po 21 zjadlam oven baked lays i o 00:00 TURBO kłucie po lewej sronie przy pachwinie, no myślę albo jelita (ostatni zakręt 🤣 jak to mawia M.jednej z nas) albo wiezadła sie rozszerzaja! Rano juz napierdziela mnie brzuch, leżę leżę, polecialam do wc i ulga, wybaczcie ten temat z rana, ale jelita wciąż daja mi meeega popalic!!! Nauczka by chipsów nie jesc na noc 🙈🙈🙈! W tym miejscu często mnie kłuje i za nisko juz teraz, żeby to była Dzidzia ❤!

Spokojnej niedzieli Drogi Mamy 👍😃!

Nie polecam też pepsi przed snem 🙈 inwazja w brzuchy gwarantowana i raczej nie jelita 🙈
 
Do góry