reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny normalnie psychika siada. Na kazdym kroku TK i COVID. Nie da sie przejrzec fb, stron internetowych, wlaczyc tv ani radia bo wszędzie to samo. Rośnie tylko wkurzenie i niesmak :/ dziś chyba będzie kompletna cisza w domu żeby nie słuchać już więcej :(
Jak ja się cieszę że nie mam fb😁😁😁
 
Dziewczyny normalnie psychika siada. Na kazdym kroku TK i COVID. Nie da sie przejrzec fb, stron internetowych, wlaczyc tv ani radia bo wszędzie to samo. Rośnie tylko wkurzenie i niesmak :/ dziś chyba będzie kompletna cisza w domu żeby nie słuchać już więcej :(
Ja też mam dość. Jeszcze po ostatnim wypadku z zapaleniem rogówki uznałam, że czas porządnie przebadać oczy i dobrać może lepsze soczewki, ale nie mogłam się umówić, bo..lekarz zawiesił dobieranie soczewek że względu na wirusa... Soczewki to pierdoła, bo ludzie mają większe problemy z brakiem dostępu do leczenia w poważniejszych sprawach, ale jest to wkurzające... Laboratorium zamknęli, soczewek nie idzie dobrać... Ósemkę też miałam usunąć wiosną przed zajściem w ciążę i odwołane... Bilansu dwulatka też nie mogę zrobić, bo odwołane 🤷‍♀️
 
Hej Dziewczyny[emoji870]
Dopiero się obudziłam, do późna oglądałam relacje na żywo z marszu...
To tak niedaleko mnie się działo[emoji33]

Za to mąż zrobił mi niespodziankę, poszedł odebrać paczuchę z zamówinionym koszem mojżesza [emoji85][emoji85]
Wiem, szybko, ale była okazja to brałam, bo nie mogłam się powstrzymać [emoji2960][emoji2960]
Zaraz pójdzie spowrotem do kartonu, ale jest przecudny i tak pięknie się komponuje, że musiałam wam wstawić [emoji4]
Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
[emoji173][emoji110]Zobacz załącznik 1191590
suuuper i do tego kołyska 🤗🤩
 
Dziewczyny normalnie psychika siada. Na kazdym kroku TK i COVID. Nie da sie przejrzec fb, stron internetowych, wlaczyc tv ani radia bo wszędzie to samo. Rośnie tylko wkurzenie i niesmak :/ dziś chyba będzie kompletna cisza w domu żeby nie słuchać już więcej :(
ja już wczoraj tak postanowiłam. Nie mogłam usnąć. Dziś tylko jakieś lekkie seriale jak już i może coś poczytam bo czuje ze mnie steruje to a nie chce tego słuchać. Teraz spokój nam potrzebny
 
A ja mam 09.11 półkowe 😍😍już nie mogę się doczekać 🤩
Połówkowe od którego tygodnia się robi? Akw super. I to podobne badanie do prenatalnych czy co? Jaki koszt? Nawet nue wiem 🤷‍♀️
Kochana ja mieszkam w NL tu się robi od 18-21.t.c, w Pl jest inaczej musisz dziewczyn pytać, ja tutaj nic za całą ciaze nie płacę a w Pl z tego co dziewczyny pisały to chyba i półkowe płatne bo to takie drugie prenatalne
 
reklama
Połówkowe od którego tygodnia się robi? Akw super. I to podobne badanie do prenatalnych czy co? Jaki koszt? Nawet nue wiem 🤷‍♀️❤️
połówkowe niby od 18 do 22 ale często lekarze proponują ze najlepiej od 20 tydz. Bo najlepiej wtedy widać. Mi od razu na skierowaniu napisał datę po jakiej powinnam się umówić i nie wcześniej. Wychodzi ze będę wtedy w 20 tyg. Mamaginekolog fajnie opisuje co i jak jest sprawdzane. Generalnie narządy bo już mocno widoczne, serce, przepływy. Koszt to pewnie podobny jak pierwsze ale jak już tu dziewczyny pisały co gabinet to inaczej
 
Do góry