reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mam pytanie do dziewczyn używających aplikacji. Nie macie problemu z otworzeniem forum zamkniętego z aplikacji? Bo ja w przeglądarce otwieram normalnie ale w apce jakiś błąd wyskakuje
 
reklama
I co dentysta mówi że masz teraz w ciąży wyrywać? Czy poczekać?
Ponoc jak już to w 2 trymestrze właśnie najlepiej i są znieczulenia bezpieczne w ciąży. Ja akurat bylam tylko na czyszczeniu z kamienia i plombowaniu i bez znieczulenia ale jak trzeba wyrwać to trzeba bo nieleczone zeby i stan zapalny jest niebezpieczny dla dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Ponoc jak już to w 2 trymestrze właśnie najlepiej i są znieczulenia bezpieczne w ciąży. Ja akurat bylam tylko na czyszczeniu z kamienia i plombowaniu ale jak trzeba wyrwać to trzeba bo nieleczone żeby i stan zapalny jest niebezpieczny dla dziecka.
Wiem wiem dla mnie wyrywanie zęba bez ciąży było mega stresem, a co dopiero w ciazy, mam zraze bo za dzieciaka chodziłam na NFZ do dentystki i jej zniczeulenie przeważnie nie działaly 🤣🤣🤔
 
Jedna jedyna do której się nie dopisalas a ja niestety nie jestem Bogiem i nie mam czasu wertować 20tys stron i wyszukiwać kogo by tu jeszcze dodać
emoji1751.png
[QUOTE="Kamiśka :), post: 20
No to już nie kumam ja się wpisywałam na ta listę może jeszcze nie wszystkie osoby są dodane
 
reklama
Do góry