reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Agata19922 - a ja znam takie małżeństwa, ba niejedno. Jeśli więź jest silna to przetrwa. Idąc tym tokiem rozumowania w ogóle nie powinno się mieć dzieci, bo niejednokrotnie dziecko staje się ważniejsze od męża.

@kamiśka - zgadzam się, jeśli patrzymy na państwo jak socjaliści powinna być większa pomoc dla takich rodzin.

@Loli05 - nie chcę Cię martwić, ale kobiety też wydawały ten wyrok :p

Ja tam się z tego wyroku bardzo, bardzo cieszę. Wy patrzycie na temat przez pryzmat Waszych uczuć i emocji i lęku. Ja patrzę przez pryzmat dziecka, które żyje i które ma prawo żyć nawet jeśli jest chore. Nawet jeśli jest śmiertelnie chore. I tak, rozumiem, wszyscy chcemy zdrowe i piękne dzieci. Też chcę. Ale dziecko to dziecko i ma prawo do życia. I widzę po rodzinach, które takie dzieci przyjęły, że to może być dobre życie, nawet jeśli jest się przykutym do łóżka przez cały okres jego trwania.
Inna rzecz - trzeba wsparcia dla rodzin. W zasadzie jedynie co mamy to ustawę za życiem i hospicja i fundacje. To mało. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.
I tak sobie myślę - można przewalać się argumentami i wkurzać, a można też zrobić coś dobrego zamiast się kłócić.
Tylko w.tym państwie zrobią zakazy, a gdzie pomoc1800 PLN to ja poprosze socjalizm, który pomoże.
Krzyczec NIE łatwo, ale pieniędzy na pomoc daremnie szukać! To państwo ISTNIENIEJE NA PAPIERZE!
 
Cześć! Nie nadrobię, nie da rady...
Jestem szczęśliwa, że moje dziecko jak na razie nie ma wykrytych widocznych na usg wad układowych czy genetycznych. I bardzo współczuję kobietom, które teraz będą chciały zajść w ciążę i będą musiały mierzyć się z taką rzeczywistością... 😔

Na ostatnim usg pokazał się CHŁOPIEC!!! 🥰
 
Kurde musze sie wygadac. Od rana najpierw 8 h przy laptopie robota,potem zrobić obiad. Brzuch mnie rozbolał,ciagnie az do pachwin.Ledwo chodzę.Moj skwitował to w ten sposób.Co ja za zycie bede z tobą mial za kilka miesięcy jak juz masz taką minę. NIC K....NIE ROZUMIE,że boli,że zle sie czuję bo tam w srodku wszystko sie przesuwa.Nic. Zero zainteresowania. Tylko pretensje.Nie mam juz siły czuję sie z tym wszystkim sama😭😭
 
reklama
Do góry