reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co do szczepienia na ospę to moje nie szczepiłam ale przeszły to bardzo łagodnie zaraziły chrzesniaka a chrześniak zaraził swojego tatę który jako dziecko był szczepiony o przez całe dziecinstwo nie miał a teraz go wzięło w podwójna siłą że wylądował w szpitalu
Dorośli mogą tez mieć półpaśca. Ten sam wirus co ospa wietrzna i nawet jak się przechorowało ospę w dzieciństwie to w wieku dorosłym można mieć półpaśca jak np moja mama.
 
reklama
Ja już nie mam ochoty emocjonować się sprawami z życia politycznego bo to bez sensu. Szkoda nerwów. Medialne *****-burze zaśmiecają nam głowy, a tymczasem legalnie zaczyna się naturalna selekcja słabszych jednostek, które jeśli nie mają pieniędzy na skorzystanie z prywatnej opieki to mogą żegnać się z tym światem. Aborcja? Jaka aborcja? @Kamiśka :) pisała dziś o tym jak o nią „łatwo”. A mimo to jednak wykonuje się trochę tych zabiegów. To kto z nich korzysta? Pewnie i tutaj nie ma wyjątku jeśli chodzi o dobór pacjentek bo klucz znajomosci + pieniążki jest w tym kraju tak uniwersalny, że już mnie nic nie zdziwi. Powiem Wam, że mi to ręce opadają... O wszystko trzeba samemu dbać, dociekać, walczyć bo człowiek jest pozostawiony samemu sobie. I tak samo mamy, które decydują się by urodzić chore maleństwa. Gdyby nie dobro ludzkich serc i determinacja założycieli hospicjów prenatalnych, to takich miejsc po prostu by nie było. Konkluzja jest taka, że tam gdzie państwo powinno wyciągać do człowieka pomocną dłoń to go nie ma. Udaje, że jest ślepe.
Oj Monia jak Ty to mądrze napisałaś.... Lepiej bym tego nie ujęła.

Wiecie co mnie wk****ia? Że zamiast najpierw zainteresować sie rodzicami i dziecmi niepełnosprawnymi np. jaki jest dostęp do hospicjum rehabilitacji , kolejek do lekarzy specjalistów , psychologów, kosztami leków to od d*upy strony , oni zakazują a Ty radź sobie sam... 1800 zł zasiłku opiekuńczego i walcz o przeżycie szary robaku.....
 
Wiem że temat jest ciężki.. Powinnyśmy teraz pisać o samych dobrych rzeczach... Ale ku..r wa. Nie życzę nikomu nosuc dziecko chore pod sercem ja niestety miałam taki przypadek.. U mnie w piereelwszej ciąży zdiagnozowali zaśniad. Dziecko miało wiele wad.. Nie będę pisać za dużo ale nikt nie chciał tego dziecka y usunąć.. Szczęście w nieszczęściu że samo zmarło w brzuchu... Ale nikt nie może nam zabronić decydować... Nikt!!
 
Wiem że temat jest ciężki.. Powinnyśmy teraz pisać o samych dobrych rzeczach... Ale ku..r wa. Nie życzę nikomu nosuc dziecko chore pod sercem ja niestety miałam taki przypadek.. U mnie w piereelwszej ciąży zdiagnozowali zaśniad. Dziecko miało wiele wad.. Nie będę pisać za dużo ale nikt nie chciał tego dziecka y usunąć.. Szczęście w nieszczęściu że samo zmarło w brzuchu... Ale nikt nie może nam zabronić decydować... Nikt!!

Dokładnie, wiem ze swoich doświadczeń, że zawsze najmądrzejszym w ciężkich tematach jest się wtedy kiedy one nas nie dotyczą... a przecież to może dotknąć każdą kobietę ...
 
reklama
Ja to się jeszcze boję, że oni zabronią badań prenatalnych, bo skoro i tak nie będzie można terminować letalnej oraz poważnej wady płodu, to po co je w ogóle robić i finansować z budżetu państwa [emoji26][emoji2959]
Jakie finansować... I tak większość kobiet za badania prenatalne musi płacić z własnej kieszeni. No chyba, że ma 35 lat albo obciążony wywiad.
 
Do góry