reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny... czy któraś z Was miała taką sytuację, że dopadł ją w ciąży potworny ból zęba i okazało się, że jest on do wyrwania ?

Wczoraj mnie taki ból dopadł... dzisiaj udało mi się wcisnąć do dentysty i okazało się ze 7 i 8 do wyrwania.... :(
I co dentysta mówi że masz teraz w ciąży wyrywać? Czy poczekać?
 
masakra, nie miałam nawet pojęcia o istnieniu tej choroby 😱😱😔 to co opisujesz to jakiś horror...mam nadzieję, że u nas nikt nigdy nie zachoruje na to paskudztwo
Wiesz co teraz jakoś nie słyszę żeby dzieciaki chorowały, u nas młoda miała 4-5 lat, to część przedszkola po kolei, ale pociesze Cię,że bardzo rzadko łapie dorosłych. Ja akurat byłam w tym niewielkim procencie 🤷
 
Dziewczyny a propo bielizny ciążowej.. podsyłam Wam linka... kupiłam ostatnio pierwszy biustonosz...i powiem ze calkiem fajny... cena spoko... a stanik taki na wpół sportowy..bardzo wygodny :)

może któraś skorzystac.. :)

 
Ja też zakupiłam 5pak ale to się okazały figi a ja chciałam takie z golfem do pępka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1751]
Ja mam właśnie te z golfem 🙂 Rajuśku, moja pupa w życiu nie zaznała takiego luksusu 😂😂😂 Nic nie upija, nie uciska, nie odznaczają się nawet pod ubraniem. I love it 😻
 
reklama
Zazdroszczę! Który tydzień ? Coś kojarzę, że jakos jesteśmy na podobnym etapie. U mnie dzisiaj 17+4. Kilka dni temu czułam takie podszczypywanie od środka ale póki co nic więcej się nie dzieje. Na pewno przyjdzie jeszcze na to czas :)
Jutro zaczynam 17.
To Twoja pierwsza ciąża? Łożysko masz z przodu czy z tyłu?
 
Do góry