reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zus wyplaca sam. To już kadrowa powinna dostarczać zwolnienia. Dziwne dla mnie bylo tylko to ze dostaje pieniądze jakby w częściach od daty na zwolnieniu. No ale z punktu widzenia zusunto logiczne. Ale dla mnie nowe bo pierwszy raz jestem na zwolnieniu ze ZUS płaci
dokładnie jak M_P_90 napisała to zależy jeszcze od ilości zatrudnionych pracowników. Czy firma płaci czy ZUS bezpośrednio. Ale to oni załatwiają wszystko
 
reklama
Kurde, przez Was muszę wyprowadzić się z sypialni😱 nie śpię codziennie między 2 a 4, ale nie mogę tu wlazic bo mój wtedy wstaje i się drze że Go oslepiam. W końcu p 8 człowiek wstaje, pierwsze co to Wc j czytanie. I myślicie, że dam radę Was nadrobić 🤔🤔🤔🤔 nieeeeeee😂🙈
Siadam do laptopa bo od 8 pracuje hahaha.
Miłego dnia dziewczyny 😘😘
Myślisz że zaparcia mogą mieć wpływ na kg plus? Czy np jeśli zatrzymuje się to to wazy ta masa przez te zaparcia?
Tak pije sporo i wodę czysta :) nieraz sok pomarańczowy ale to raz na 2 tyg pół szklanki może :)
Pewnie ze zaparcia mają wpływ. Przeciez gdzieś to wszystko tam musi się podziac. Zważ się po dwójce w toalecie to wtedy będzie miarodajny wynik ile przytylas faktycznie a ile to kilkudniowa zawartość jelit ;)
 
Dobrze powiedziane , u mnie ze strony zusu nadal cisza mimo że 2 tygodnie temu powinnam dostać pieniądze bez łaski , ale mam już plan działania i adresy e-mail gdzie pisać oficjalnie skargi. W weekend usiądę i to ogarnę na razie na ich szczęście nie mogę się denerwować.
a ja właśnie dostałam szybko i już trzy razy ( tzn. Tak jakby w częściach od daty na zwolnieniu) ale tez martwiłam się ze będą opóźnienia.
 
a ja właśnie dostałam szybko i już trzy razy ( tzn. Tak jakby w częściach od daty na zwolnieniu) ale tez martwiłam się ze będą opóźnienia.
Zazdroszczę w takim razie... Ja z pracy podlegam pod ZUS w Warszawie i to jeszcze ten najgorszy na Senatorskiej [emoji1751][emoji1751] bez napisania skargi do rzecznika praw obywatelskich nie mam co liczyć na pieniądze wcześniej niż za 3-4 miesiące [emoji17][emoji17]
 
Tez sie boje, żeby mojego szpitala nie przekształcili... Juz utworzyli kilkdziesiat covidowych łóżek w miejsce oddziału wewnętrznego, które sie wypełniły w 2 dni i zdążyła juz 1 osoba umrzeć😟 co prawda niecałe pół godzinki jazdy mam do szpitala położniczego, ale w moim juz rodziłam, znam cudowna położna, która mnie tam bardzo wspierała, No i mój lekarz jest ordynatorem... Nie liczę, ze do kwietnia będzie jakoś super, ale może będzie trochę mniej zachorowań niż 10000...
 
reklama
Do góry