reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ok próbowałam przez kompa sposobem jak dziewczyny radziły. Komunikat nadal ten sam, nie mam dostępu. A w wyszukiwaniu również nie znajduje mi 'kwietniowe mamusie 2020' . Hmm nie znam się na tym ale może w weekendy takie sprawy stoją w miejscu? Szkoda że @leeleeth nam tutaj nie napisała jakiejś informacji , że np do wtorku będzie dostęp itp troszkę nas tutaj jeszcze zostało...
No nic jeszcze chwilę można poczekać .
 
reklama
Też jestem tutaj na razie i nie mam dostępu, ale dołączyłam później, więc cierpliwie czekam.
U mnie dwa dni z rzędu migrena a teraz jeszcze chyba jakieś przeziębienie łapie. Totalny spadek sił...
Współczuję migreny. Teraz w ciazy miałam dwa razy. Ogólnie jestem 'migrenowa' , ale na szczęście nie boli mnie głowa w ciazy prawie w ogóle. A normalnie to nawet kilka razy w tygodniu.
Zaczyna już mnie łapać stres przed usg wtorkowym, jakoś nie umiem sobie wbić do głowy pozytywnych myśli.
 
Napisałam 2x do moderator i na żadną wiadomość nie otrzymałam odpowiedzi. Dostępu do prywatnego forum jak nie miałam tak nie mam.

Chyba się pożegnam z Wami. Bardzo mi się nie podoba taki stosunek do ludzi.

Bardzo źle znosze te ciaze, poza tym mam 5 dzieci a o wpisywanie na liste prosilam milion razy, administrator dopisuje do grupy ktora ma dostep nie ja, takze nie wiele wiecej moge, jesli i to nie pasuje to nie wiem co moge Ci poradzic?!

Ok próbowałam przez kompa sposobem jak dziewczyny radziły. Komunikat nadal ten sam, nie mam dostępu. A w wyszukiwaniu również nie znajduje mi 'kwietniowe mamusie 2020' . Hmm nie znam się na tym ale może w weekendy takie sprawy stoją w miejscu? Szkoda że @leeleeth nam tutaj nie napisała jakiejś informacji , że np do wtorku będzie dostęp itp troszkę nas tutaj jeszcze zostało...
No nic jeszcze chwilę można poczekać .

@fuksja12 spokojnie, nie nadrobiłam bardzo dokładnie poprzednich wiadomości.. ale @leeleeth wcześniej napisała post, że zanim każda z Nas otrzyma dostęp do zamkniętego forum, to trochę potrwa, i to nie jest wszystko od ręki.. i to nie jest tylko zależne od niej.

A my, jako forumowiczki musimy też pamiętać, że leeleth, tak jak i każda z Nas ma rodzinę i swoje obowiązki.. więc dajmy jej czas, żeby wszystko ogarnęła i odpisała na wiadomości.

Administrator jest chora tez ma rodzine, my czekalysmy ok tygodnia na watek wiec spokojnie, czekam na wiadomosc i mam na uwadze, ze tu zostalyscie...
dzieki, za zrozumienie ;*
 
Dzięki, że się odezwałaś:) teraz wiemy że to kwestia czasu. Mam nadzieję że szybko dołączymy, bo znając dziewczyny to już postów od groma napisały:D
Dziewczyny mam dostep tylko z kompa bo apka mi nie dziala, i nie mam czasem mozliwosci byc non stop, pamietam o Was i nikt Was nie porzucil, czekamy na zakmnietym na Was!
 
Nie ma co się denerwować rzeczami, na które nie mamy wpływu. Trochę mają dziwny system na tym forum, ale nie przeskoczymy tego :/ pozostaje czekać cierpliwie ;) ;)
 
Wlasnei dostalam wiadomosc, ze juz powinnyscie miec dostep.
@Majaga
@Katka11 tp 12.04
@Lauraa7 tp 25.04
@mycha_00
@Agniesiq tp 21.04
@eM..
@Anlika tp 15.04
@Kasia9206 tp 16.04
@Justyna1991 tp 12.04
@Wel tp 22.04
@angelka123 tp 10.04
@Stella_84 tp 12.04
@Malina_93 tp 20.04
@Monia0281
@fuksja12
@Mika90 tp 08.04
@Maluszek04 tp 22.04
@Alaina7 tp 06.04
@Mama90 tp 02.04
takze, probujcie, moze zresetujcie apke przed? i dzialajcie, czekamy na zakmnietym, jesli ktoras nadal nie bedzie miala dostepu to prosze piszcze do administrator bede myslec co i jak ;)

Jeśli korzystasz z aplikacji, to może się pojawić problem z dostępem. W takiej sytuacji wklej ten link do wyszukiwarki internetowej. Po takim działaniu link powinien pojawić się również w aplikacji. Jeśli będziesz mieć problem daj mi znać, pomogę:)
umnie fora zakmniete sie nie pokazuja, i poprzez lupke znalazlam watek :)
powodzenia!
 
reklama
Do góry