reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Szkoda ze nie wszystkim działa zamknięty bo będziecie troszkę do tylu. I tak w sumie nie wiem gdzie co pisać :)
 
No ja dostalam link od administratorki, ale link nie dziala mi w apce. Spróbuję ogarnąć przez przeglądarkę.

Edit: forum zamknięte dziala na telefonie w zwyklej przeglądarce, napiszę co nieco o sobie, jak wrócę do domku, bo z telefonu ciężko się pisze. :)
 
Ostatnia edycja:
Już po wizycie :) wg om i wg usg wychodzi mi równo 9+6, aż mnie zadziwila ta dokładność [emoji14] maleństwo ma 2,9 cm i wg usg wszytsko ok :) dopiero dostałam namiary na ginekologów od tej lekarki, u której byłam. Musze się teraz zapisać do gin i dopiero mnie skieruje na prenatalne.
 
Już po wizycie :) wg om i wg usg wychodzi mi równo 9+6, aż mnie zadziwila ta dokładność [emoji14] maleństwo ma 2,9 cm i wg usg wszytsko ok :) dopiero dostałam namiary na ginekologów od tej lekarki, u której byłam. Musze się teraz zapisać do gin i dopiero mnie skieruje na prenatalne.
Super że z maluszkiem wszystko dobrze
 
Wpiszcie w lupce kwietniowe... i może tym sposobem. Ja taknwchodze bo czasem w ogóle tematu nien widzę.
No ja dostalam link od administratorki, ale link nie dziala mi w apce. Spróbuję ogarnąć przez przeglądarkę.

Edit: forum zamknięte dziala na telefonie w zwyklej przeglądarce, napiszę co nieco o sobie, jak wrócę do domku, bo z telefonu ciężko się pisze. :)
 
No ja dostalam link od administratorki, ale link nie dziala mi w apce. Spróbuję ogarnąć przez przeglądarkę.

Edit: forum zamknięte dziala na telefonie w zwyklej przeglądarce, napiszę co nieco o sobie, jak wrócę do domku, bo z telefonu ciężko się pisze. :)
Wejdź w linku wysłany przez administratora przez przeglądarkę, kliknij tam żeby obserwować wątek, napisz 1 post i wejdź na aplikację. Ja weszłam na zamknięte tym sposobem + powiadomieniami, gdyż przez przeglądarkę napisałam pierwszy post właśnie.
 
reklama
Do góry