reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Może na wszelki wypadek zadzwoń do swojej endo czy nie musisz szybciej przyjść na wizyte - mi mój kazał meldowac od razu jak będę w 6 max. 8 tygodniu (wyniki mam zbliżone do Twoich pięknie wyregulowane przed ciąża). Dzwoniłam do mojego w piątek (w czwartek potwierdziłam ciążę u ginekologa) i już w poniedziałek endo chciał wyniki i wizytę na szybko a normalnie trzeba czekać ok 3 miesiące. Musimy być przy niedoczynnosci pod specjalna opieka endokrynologa
U mnie się tak złożyło, że zaszłam miesiąc przed wizytą. Mam letrox 50 i myślę, że na razie starczy skoro tak pięknie zbija. Jest nawet ciut za mocny. Sama już nie wiem co robić. Jeszcze 3 tyg do wizyty u endo a gin jest za 9 dni i będzie potwierdzanie i jak szczęście dopisze serduszko.
 
reklama
Witam wszystkich [emoji6] myślę, że po ciuchu mogę do Was dołączyć.. dzisiejszy test 2 dni przed @. [emoji7]
IMG_0743.JPG
 
Ooo to jutro kupię jakiś inny [emoji6]

A powiedzcie, robicie jakieś badania przed wizytą u lekarza, żeby na wizytę mieć już wyniki, czy czekacie co zleci lekarz i dopiero wtedy? [emoji6]
Kup facelle ten droższy z Rosmanna polecam ;) ten tańszy jeszcze bardziej czuly. W kwietniu miałam bladziocha na nim w tym samym dniu pojechałam na betę z krwi i wynosiła tylko 6,5...
 
Ostatnia edycja:
U mnie się tak złożyło, że zaszłam miesiąc przed wizytą. Mam letrox 50 i myślę, że na razie starczy skoro tak pięknie zbija. Jest nawet ciut za mocny. Sama już nie wiem co robić. Jeszcze 3 tyg do wizyty u endo a gin jest za 9 dni i będzie potwierdzanie i jak szczęście dopisze serduszko.
Ja miałam w tym cyklu w którym zaszłam w ciążę jeszcze 4,4 TSH bo nie wiedziałam że mam robiłem z tarczyca badania w 21 dniu cyklu robiłam razem z progesteronem więc się staraliśmy normalnie.... Od razu jak odebrałam wyniki umówiłam się do endo... Przed wizytą test pozytywny przerażenie ... Lykam leki dopiero od wtroku i mam nadzieję że dzidzia przetrwa :(
 
ja mam coreczke z 28tc ;)
u Was wszystko z dzieciaczkami ok?
Nasza Hania ma mpd, i niestety meczymy sie z intensywna rehabilitacja :(
Mój synek miał masę szczęścia i wyszedł z wcześniactwa bez problemów. Jedyne co to jest mniejszy i szczuplejszy od swoich rówieśników, ale mnie to nie dziwi skoro startował z wagi 650g i miał 32cm wzrostu. Swoją drogą ani ja, ani mój mąż nie jesteśmy wysocy. Za tydzień idę z synem do szpitala na oddział - będzie miał badanie hormonu wzrostu we śnie.
 
ja mam coreczke z 28tc ;)
u Was wszystko z dzieciaczkami ok?
Nasza Hania ma mpd, i niestety meczymy sie z intensywna rehabilitacja :(
Ja urodziłam 4,5 kg synka siłami natury bo jak mnie przyjmowali do szpitala to go źle wymierzyli lekarz stwierdził że będzie miał jakieś 3,7 ... Sami byli w szoku. Na szczęście wszytsko skończyło się dobrze teraz jest zdrowy chłop... Ale mogło być różnie bo na koniec traciłam już siły parte zanikały a młody utknął w kanale rodnym...
 
Ja miałam w tym cyklu w którym zaszłam w ciążę jeszcze 4,4 TSH bo nie wiedziałam że mam robiłem z tarczyca badania w 21 dniu cyklu robiłam razem z progesteronem więc się staraliśmy normalnie.... Od razu jak odebrałam wyniki umówiłam się do endo... Przed wizytą test pozytywny przerażenie ... Lykam leki dopiero od wtroku i mam nadzieję że dzidzia przetrwa :(
Jeśli bierzesz leki to szybko zabijesz TSH i wszystko będzie dobrze [emoji846] Kobiety nie takie TSH miały w ciąży i ładnie wszystko się pokończyło. Ważna jest szybka reakcja. Ja w poprzedniej ciąży nie wiedziałam, że mam i nikt mi nic nie zlecał pod tym kontem. Dziecko się nie rozwijało i umarło. Po poronieniu TSH 4.29. Potem szybko rosło. Odkryłam przez przypadek szukając przyczyny na własną rękę. I to była przyczyna. Nieleczona tarczyca.
 
Jeśli bierzesz leki to szybko zabijesz TSH i wszystko będzie dobrze [emoji846] Kobiety nie takie TSH miały w ciąży i ładnie wszystko się pokończyło. Ważna jest szybka reakcja. Ja w poprzedniej ciąży nie wiedziałam, że mam i nikt mi nic nie zlecał pod tym kontem. Dziecko się nie rozwijało i umarło. Po poronieniu TSH 4.29. Potem szybko rosło. Odkryłam przez przypadek szukając przyczyny na własną rękę. I to była przyczyna. Nieleczona tarczyca.
Zbijesz - mała pomyłka hehe, głupi słownik w telefonie.
 
reklama
Jeśli bierzesz leki to szybko zabijesz TSH i wszystko będzie dobrze [emoji846] Kobiety nie takie TSH miały w ciąży i ładnie wszystko się pokończyło. Ważna jest szybka reakcja. Ja w poprzedniej ciąży nie wiedziałam, że mam i nikt mi nic nie zlecał pod tym kontem. Dziecko się nie rozwijało i umarło. Po poronieniu TSH 4.29. Potem szybko rosło. Odkryłam przez przypadek szukając przyczyny na własną rękę. I to była przyczyna. Nieleczona tarczyca.
U mnie w kwietniu też to była przyczyna że poroniłam. Szczęście w nieszczęściu stało się to szybko i obyło się bez zabiegu.
 
Do góry