reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]

Podczytywałam Was od początku mając nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć i udało się [emoji3590] jestem przeszczęśliwa [emoji3059]
Tak w skrócie: mam 25 lat, to moja pierwsza ciąża. Udało się w 3 cyklu starań. Przewidywany termin wg kalkulatorów to 20.04.2020 [emoji6]
Jedyne co mi podpowiadało, że tym razem się udało to niesamowite ssanie żołądka, wiecznie bym coś jadla, w tym ogromną ilość słodyczy pochłaniam (a wcześniej malo jadałam, a słodyczy w ogóle) i parcie na pęcherz.
Mam nadzieję, że zostanę z Wami do końca [emoji3059] Zobacz załącznik 1007985
Gratulacje!!
 
Hej ja czekam na lekarza mam w pon pierwsza wizytę do potwierdzenia ciąży. Trochę się stresuję bo to moje 1 doświadczenie tego stanu 1 test pozytywny wyszedł 1go sierpnia i w sumie 4 i bardzo wyraźne wg moich obliczeń jestem w 5 tygodniu Jak się czujecie dziewczyny ogólnie? Macie objawy ciąży prócz braku @? Pozdrawiam
Gratulacje! Piękna kolekcja kreseczek :)
 
Ja już po wizycie. Nie ma jeszcze zarodka. Jest pecherzyk ciążowy prawidłowo umiejscowiony i żółtkowy. Wszystko zgodne z wiekiem ciąży 5+2 (według OM 5+6). Póki co wszystko ok. Następna wizyta 9 września :)

Super! Szkoda tylko ze teraz musisz czekać do 9 września na serduszko :) Nie można było się umówić wcześniej?
 
reklama
Do góry