reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A ja mam pytanie czy to wasza pierwsza ciąża, czy macie już dzieci? Jeśli macie to kiedy poinformujecie, że będą miały rodzeństwo?

Ja mam syna 6-letniego. Urodziłam go w 25tc, przez co bardzo się boję jak teraz przebiegnie ciąża.

Już wie, że może będzie miał brata lub siostre i w sumie przyzwyczaił się do tej myśli. Na początku nie chciał, a teraz "wyraził zgode" ;)
Ja mam córeczkę która ma 20 miesięcy. Zacznę jej tłumaczyć, że jest dzidzia w brzuszku jak już będzie widać brzuszek.
Teraz jak chce na ręce to mówię, że mnie plecy bolą. Wtedy mi odpowiada "Mama siadaj" i wdrapuje mi się na kolana :)
 
reklama
A ja mam pytanie czy to wasza pierwsza ciąża, czy macie już dzieci? Jeśli macie to kiedy poinformujecie, że będą miały rodzeństwo?

Ja mam syna 6-letniego. Urodziłam go w 25tc, przez co bardzo się boję jak teraz przebiegnie ciąża.

Już wie, że może będzie miał brata lub siostre i w sumie przyzwyczaił się do tej myśli. Na początku nie chciał, a teraz "wyraził zgode" ;)
Co się stało, że tak wcześnie urodziłaś? Miałaś wcześniej podejrzenie przedwczesnego porodu albo leżałaś w szpitalu czy to było coś nagłego?
Ja mam Kluska 3,5 miesiąca, urodził się 18.04, wiec będą dokładnie rok po roku. Jak widać nie przejął się, że będzie miał rodzeństwo. :D

klusek.jpg
 
Co się stało, że tak wcześnie urodziłaś? Miałaś wcześniej podejrzenie przedwczesnego porodu albo leżałaś w szpitalu czy to było coś nagłego?
Ja mam Kluska 3,5 miesiąca, urodził się 18.04, wiec będą dokładnie rok po roku. Jak widać nie przejął się, że będzie miał rodzeństwo. :D

Miałam infekcje, antybiotyk który dostałam w ogóle nie zadziałał i rozpoczęła mi się akcja porodowa.
Super Klusek :D też mi się zawsze marzyło by mieć dzieci z krótką różnicą wieku, jednak początkowo nie bylam gotowa na drugie, a później nie udawało mi się zająć w ciążę.
 
A ja mam pytanie czy to wasza pierwsza ciąża, czy macie już dzieci? Jeśli macie to kiedy poinformujecie, że będą miały rodzeństwo?

Ja mam syna 6-letniego. Urodziłam go w 25tc, przez co bardzo się boję jak teraz przebiegnie ciąża.

Już wie, że może będzie miał brata lub siostre i w sumie przyzwyczaił się do tej myśli. Na początku nie chciał, a teraz "wyraził zgode" ;)
U mnie to moja druga ciąża. Mam córkę 4lata 7 miesięcy. Sama domagała się już od jakiegoś czasu rodzeństwa. Strasznie zazdrościla dzieciom w przedszkolu że rodzice przychodzą po nich z "małymi dzidziami" i ona też chcę braciszka albo siostrzyczke. Mieliśmy już nie mieć dzieci. Tak stwierdzilismy z partnerem... No ale córka nas przekonała codziennie rano przychodziła do łóżka i pytała czy jest już dzidzia. Powiedzieliśmy jej odrazu. Była wniebowzięta. Haha niestety teraz zadręcza nas pytaniami kiedy się urodzi i dlaczego tak długo to trwa. I już wymyśla imiona.. Ahhh te dzieci :-D:p
 
Cześć! Chętnie dołączę, jestem po poronieniu na początku maja, miałam mieć termin na 26/11, ale niestety w 12tc serduszko przestało bić. Pod koniec czerwca dostaliśmy zielone światło do starań i wczoraj z zaskoczenia pozytywny test. Troszkę szok, że może za wcześnie i strach, że skończy się tak samo..
 

Załączniki

  • IMG_20190805_114956.jpg
    IMG_20190805_114956.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 110
Dziewczyny widzicie coś ??
 

Załączniki

  • IMG_5868.JPG
    IMG_5868.JPG
    260,2 KB · Wyświetleń: 134
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry