reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
A duży już jest? Mojego podczas upałów kompletnie nie mogę zmusić do jedzenia i dopiero przekroczył 6kg...
No to mój ma 7600 g wazony w zeszłym tyg na szczepieniu. Ubranka nosi na 68 i niektóre na 74. Ale wygląda szczuplo jeśli można tak powiedzieć o niemowlaku :D je ładnie. A na noc to nawet z dwóch piersi.
 
No to mój ma 7600 g wazony w zeszłym tyg na szczepieniu. Ubranka nosi na 68 i niektóre na 74. Ale wygląda szczuplo jeśli można tak powiedzieć o niemowlaku :D je ładnie. A na noc to nawet z dwóch piersi.
O kurczę, no to zazdroszczę kluska :) My szczepimy się za tydzień, oby babka nie osądzała mnie... Ile miał po urodzeniu?
 
O kurczę, no to zazdroszczę kluska :) My szczepimy się za tydzień, oby babka nie osądzała mnie... Ile miał po urodzeniu?
przecież nie każdy musi ważyć tyle samo. Może taka jego uroda i już. Moja też drobna. Chociaż lekarz ją w szpitalu dziś zobaczył to powiedział, że duża jak na 3 miesiące. Ale waży tylko 5600. Mierzy 63cm. Chociaż obok leży dziewczynka półroczna i waży 6600 i ma 64cm.
 
O kurczę, no to zazdroszczę kluska :) My szczepimy się za tydzień, oby babka nie osądzała mnie... Ile miał po urodzeniu?
3800 g. Wiesz one sobie mogą gadać. Mi pediatra powiedziała że jeśli idzie w siatkach centylowych proporcjonalnie i widać po ubraniach ze rośnie to jest ok. A twój z jaką waga się urodził?
 
To tak jak sąsiadki syn ma 9 miesięcy i wazy 11kg, Marysia ma 26 miesięcy i wazy 11.5 :)
przecież nie każdy musi ważyć tyle samo. Może taka jego uroda i już. Moja też drobna. Chociaż lekarz ją w szpitalu dziś zobaczył to powiedział, że duża jak na 3 miesiące. Ale waży tylko 5600. Mierzy 63cm. Chociaż obok leży dziewczynka półroczna i waży 6600 i ma 64cm.
 
Cześć dziewczyny, dzięki za wywołanie :) u nas wszystko super. Zuza rosnie choć nie tak jak wasze szkraby bo waży 5400. No cóż kochana jest ze szok do schrupania. Odkad zaczela malo przybierac czyli od zakonczenia 3mca zaczelam dokarmiac mm no i sie zaczęła jazda ;) skubana tylko butelke chce wiec 2x dziennie je mm 2xdziennie moje odciagane a w nocy karmie cycem na spiocha wcina wszystko.
Jesteśmy w trakcie rozszerzania diety. 4i pol miecha za nami ;)
Z tym przewracaniem na brzuch to potrafi ale jej sie nie chce za często
Powiedzcie kochane towarzyszki z szyjkowej niedoli czy po takim traumatycznym przeżyciu mysliscie o kolejnym dzidzi?
 
Cześć dziewczyny, dzięki za wywołanie :) u nas wszystko super. Zuza rosnie choć nie tak jak wasze szkraby bo waży 5400. No cóż kochana jest ze szok do schrupania. Odkad zaczela malo przybierac czyli od zakonczenia 3mca zaczelam dokarmiac mm no i sie zaczęła jazda ;) skubana tylko butelke chce wiec 2x dziennie je mm 2xdziennie moje odciagane a w nocy karmie cycem na spiocha wcina wszystko.
Jesteśmy w trakcie rozszerzania diety. 4i pol miecha za nami ;)
Z tym przewracaniem na brzuch to potrafi ale jej sie nie chce za często
Powiedzcie kochane towarzyszki z szyjkowej niedoli czy po takim traumatycznym przeżyciu mysliscie o kolejnym dzidzi?
Nie no Zuzia to już dorosła panienka :) i jak idzie rozszerzanie? Smakuje jej? Ja to dopiero zacznę ok 6 m-ca bo mój jest na samym cycu.
Ja myślę nad trzecim ale to dopiero za jakieś 4 lata jak chłopaki podrosna. Bo starszy daje w kość. Uparty jest jak osioł :D
To ja jeszcze wywolam @BaskaW @Oczekujaca123 @ashisohi co u Was mamusie i dzidziusie?
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzięki za wywołanie :) u nas wszystko super. Zuza rosnie choć nie tak jak wasze szkraby bo waży 5400. No cóż kochana jest ze szok do schrupania. Odkad zaczela malo przybierac czyli od zakonczenia 3mca zaczelam dokarmiac mm no i sie zaczęła jazda ;) skubana tylko butelke chce wiec 2x dziennie je mm 2xdziennie moje odciagane a w nocy karmie cycem na spiocha wcina wszystko.
Jesteśmy w trakcie rozszerzania diety. 4i pol miecha za nami ;)
Z tym przewracaniem na brzuch to potrafi ale jej sie nie chce za często
Powiedzcie kochane towarzyszki z szyjkowej niedoli czy po takim traumatycznym przeżyciu mysliscie o kolejnym dzidzi?
po 3 miesiącu to normalne, że waga zwalnia.
 
Do góry