reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ruchów nie liczę bo nie mam czasu... Póki dzidzia daje o sobie znać to się nie przejmuję. A co.do smarowania to nie smaruje, mam dobre geny 3 ciąża o zero rozstępów.
U mnie to samo, dobre geny i zero rozstępów, ale boję się, że na złość mi wyjdą teraz haha. Ruchów też nie liczę, mam w miarę ruchliwe dziecko.
 
Ja smaruje takim samym kremem jak w pierwszej ciąży - Pharm.aceris, pomaga mi jak brzuch mocno swędzi. A co do ruchów to też nie liczę, ale czuję je regularnie więc nie widzę potrzeby.
 
Ja też nie smaruje niczym, tak jak Heda dobre geny ;-)
I też nie liczę, nie mam czasu, ale co jakiś czas synek sam o sobie daje znać, że aż mnie skręci, więc pamiętam że jest ich dość sporo ;-)
 
A ja mam słabe geny i wyglądam jak tygrys ale brzucha nie smaruje bo jestem za leniwa. I tak mam pełno rozstępów na udach, dupie, piersiach i boczkach ze mi różnicy to nie robi. :D
Ruchów nie liczę bo mały rusza się baardzo często. Mało co śpi.
 
Ja smaruje nawilzajacym balsamem jak sobie przypomne :D albo jak mnie swedzi skora. Poki co rozstępów nie mam, wiec licze na to, ze mam "dobre geny" :D ruchow nie licze bo Malenstwo szaleje cale dnie :D
 
reklama
moja też szalona, najbardziej się aktywizuje jak męża usłyszy jak wróci z pracy. Smaruję, czymkolwiek, co w domu jest.
 
Do góry