reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

To powiem wam że mega dziwnie jest przy bliźniakach... szczególnie jak czuje się takie ruchy z każdej strony... jakby się miało węża w brzuchu... albo jak nagle wystają 2 garby z brzucha... prawie jak u wielbłąda... @Ewetka u Ciebie maluchy już harcuja czy na razie jeszcze spokojnie...
 
reklama
To powiem wam że mega dziwnie jest przy bliźniakach... szczególnie jak czuje się takie ruchy z każdej strony... jakby się miało węża w brzuchu... albo jak nagle wystają 2 garby z brzucha... prawie jak u wielbłąda... @Ewetka u Ciebie maluchy już harcuja czy na razie jeszcze spokojnie...
hoho Heda :yes:szaleją i to nieźle niesamowite uczucie:) z kazdej str brzucha czuje ich ruchy:) rozpychaja sie te 4 rączki i 4 nózki:)
 
Ubranek na początek mam 56. Moje trochę w tym pochodziły. A jakieś najmniejsze nie były. A ubrań mam tak dp 116 :p
Hehe to tak.jak.ja - najwiekszy ciuszek 110 - dostalam go przez pomylke - wysylajacy zamiast 60 wyslal mi 110 :) ale jest tak sliczny ze zostanie :) a.ja po prostu kyupie jeszczs jeden taki sam ale mnjejszy...ja dosc duzo kupuje na alli express i tam rozmiarowka jest dosc nieprecyzyjna totez orez ciuchowa mam bardzo silna w wielu rozmiarach :)
 
Znowu zgubiłam wątek zamknięty:( W ogóle jakaś beznadzieja mnie dopadła, deprecha. Od tygodnia na L4, myślałam, że odpocznę, a w rezultacie jest tak, że chodzę jak zmora. Kaszel mnie męczy taki, że płuca rozrywa, po każdej nocnej wycieczce do wc nie mogę zasnąć przez godzinę, każdy mój ruch w nocy jest sygnałem dla małego, że trzeba się pokręcić, piersi obolałe, jakieś pełne, pierwsze mleko wycieka, a nie lubię tego zapachu na koszulce, wszystko beznadziejnie:( maruda mi się włączyła
 
mam pytanko o ciuszki, czy tylko ja kupuję same białe i beżowe dla dziewczynki. Takie gładkie bez nadruków. Bo mój facet ma całkiem inne zdanie, i najchętniej wszystko w róż.
 
Ja mam pare ubranek na 56 i trochę więcej na 62, kupiliśmy już wózek i powoli zaczynam kupować jakieś kocyki, butelki itp. Ale na razie to chyba tyle, do końca kwietnia jeszcze trochę czasu, a u mnie teraz koniec 26tyg
 
reklama
Ja mam pare ubranek na 56 i trochę więcej na 62, kupiliśmy już wózek i powoli zaczynam kupować jakieś kocyki, butelki itp. Ale na razie to chyba tyle, do końca kwietnia jeszcze trochę czasu, a u mnie teraz koniec 26tyg
No to powoli ruszasz :D my tez dopiero powoli po 20tc kupowalismy cokolwiek, wcześniej sie po prostu bałam :) jak sie wkrecilam w szał zakupow to teraz w 30tc mam wszystko kupione :D
 
Do góry