reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Ufff ciężka była dzisiaj moja wizyta. Trwała bardzo długo, bo lekarz miał problemy, żeby wszystko posprawdzać. Synek nie współpracowal, chociaż wczoraj z nim rozmawiałam ;)

Do tego mój lekarz powoli ma mnie dość ;)
Na kłucia w pochwie powiedział, że tak musi być, gdy zobaczył jak dzidziul tam naciska. Miał problem ze zbadaniem serca, więc badajac szyjkę dopochwowo, zbadał też serduszko. Tak mi tam podociskał, że szok. Myślałam, że zemdleję. Uznał, że jestem wyjatkowo wrażliwa. Do tego szyjka tydzień temu miała 42mm, a dzisiaj 36. Uznał, że tak może być i tego się trzymam, bo inaczej zwariuję. Chyba u którejś z Was tak ostatnio było?
 
Z zamykamoem forum doswiadczenia mam takie, ze najpoerw dziewczyny zamknely ten peirwszy watek, potem raz wywalily wszystkich ktorych uznali, ze sie nie udzielaja a po porodzie wywalily wszystkie inne niz te, ktore regularnie pisaly. Finalnie na facebooku byla dosc spora wojna bo nie kazdy ma czas siedziec i pisac z dwojka-trojka dzieci regularnie co dzien lub dwa a wszystkie te, ktore wpadaly na gorum sie o cos zapytac, zobaczyc jak idzie innym, szybko cos naskrobac zostaly chamsko wyrzucone. Predzej czy pozniej i tak powyrzucacie wszystkie takie osoby udzielajace sie mniej, wiec bez sensu sie pchac tam juz teraz ;)

Jesli jest th jakas wegetarianka bardzo bym prosila o kontakt na PW. :)
Ja dołączyłam do zamkniętego późno i z reguły było ok. Czasem jakaś burza ale raczej nikt nikogo nie wywalał za niepisanie bo i po co? Różnie to wyglada, niektóre z nas mają więcej dzieci, pracę a może zwyczajnie wystarczy jak napiszą raz w miesiącu i też dobrze:)
 
rany, laski wchodzę a tu 55 postów... :D

wczoraj byliśmy razem na szkole rodzenia i zajęcia trwały do prawie 22. bardzo fajnie było.

ok, a teraz co do listy.
jak dla mnie najrozsadniejszym rozwiązaniem jest to co już @Natalia91 ustaliła z Wami, mianowicie spisujemy dziewczyny z połówkowego które już są, te które mają przed sobą badanie bardzo bym prosiła o wysłanie do nas na PW wiadomości, do mnie już jedną dziewczyna pisała parę dni temu, my nie gryziemy :D
plus na bieżąco pospisuję przez powiedzmy 2 dni nicki osób, które wypowiadają się tutaj ale zapomną napisać. i dajmy na to ja i @Natalia91 opublikujemy tutaj listę osób za te 2 dni. obydwie, bo pewnie cześć napisze do Natalii, a część do mnie. więc zweryfikujemy.


Co Wy na to?
 
Tu chyba nie chodzi o.pisanoe codzienne... A bardziej o osoby które odezwa się raz a potem milczą... Ja czasem mam jak pisać codziennie mają 3 dzieci... A czasem nie odzywam się przez tydzień czy dłużej. Bo albo nie mam nic do powiedzenia albo ochoty na forum... I nie ma nic w tym dziwnego czy złego dużo.dziewczyn tak ma. Bardziej chodzi i osoby które mają 4 wpisy by dostać się na zamknięte a po tem i tak się nie odzywają.
 
Z zamykamoem forum doswiadczenia mam takie, ze najpoerw dziewczyny zamknely ten peirwszy watek, potem raz wywalily wszystkich ktorych uznali, ze sie nie udzielaja a po porodzie wywalily wszystkie inne niz te, ktore regularnie pisaly. Finalnie na facebooku byla dosc spora wojna bo nie kazdy ma czas siedziec i pisac z dwojka-trojka dzieci regularnie co dzien lub dwa a wszystkie te, ktore wpadaly na gorum sie o cos zapytac, zobaczyc jak idzie innym, szybko cos naskrobac zostaly chamsko wyrzucone. Predzej czy pozniej i tak powyrzucacie wszystkie takie osoby udzielajace sie mniej, wiec bez sensu sie pchac tam juz teraz ;)

Jesli jest th jakas wegetarianka bardzo bym prosila o kontakt na PW. :)
A u nas bylo zupelnie inaczej. Także nie ma co porownyeac. I ja uważam, ze jest sens isc na forum zamkniete, bo mi nie po nosie, ze byle kto moze to czytać, a nie udzielac sie w ogole. I tak, zdaje sobie sprawe, ze na zamkniety tez trafia osoby, ktore tylko czytaja, ale to nie beda setki przypadkowych osob.
 
rany, laski wchodzę a tu 55 postów... :D

wczoraj byliśmy razem na szkole rodzenia i zajęcia trwały do prawie 22. bardzo fajnie było.

ok, a teraz co do listy.
jak dla mnie najrozsadniejszym rozwiązaniem jest to co już @Natalia91 ustaliła z Wami, mianowicie spisujemy dziewczyny z połówkowego które już są, te które mają przed sobą badanie bardzo bym prosiła o wysłanie do nas na PW wiadomości, do mnie już jedną dziewczyna pisała parę dni temu, my nie gryziemy :D
plus na bieżąco pospisuję przez powiedzmy 2 dni nicki osób, które wypowiadają się tutaj ale zapomną napisać. i dajmy na to ja i @Natalia91 opublikujemy tutaj listę osób za te 2 dni. obydwie, bo pewnie cześć napisze do Natalii, a część do mnie. więc zweryfikujemy.


Co Wy na to?
Dla mnie dobre rozwiązanie
 
Hej. Ja co do zasad zamkniętego się nie udzielam, bo dopiero co odezwałam się na otwartym [emoji6] Niech decydują dziewczyny, które są od początku.

Dzisiaj miałam połówkowe, zaraz wpiszę się na odpowiedni wątek [emoji846]
 
reklama
Do góry