reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@Sylwiakp trzymam kciuki żeby to były ruchy ;) u mnie w pierwszej ciąży z lozyskiem na przedniej scianie ruchy pojawiły się właśnie w 18 tc. A jeśli to ruchy to bardzo szybko staną się regularne i częstsze.
Mi podoba się to że już mąż je poczuł. Jednak łożysko na tylnej ścianie to bomba ;)
Ale fajnie mojemu jeszcze się nie udało poczuć. Ja w pierwszej ciąży podobnie jak Madzia miałam łożysko na przedniej ścianie i pierwsze ruchy poczułam koło 19/20 tc. Ciekawe jak na późniejszym etapie będzie nam brzuch skakał przy łożysku na tylnej ścianie :D
 
reklama
Hejo :) Pytanie informacyjne do dziewczyn które czuja już ruchy. Mniej więcej na jakiej wysokości je wyczuwacie ?

Ja czuję ruchy już na prawdę mega często, a po posiłku to niemalże zawsze :) i nie są to już bąbelki tylko takie wypychanie. Ale na zewnątrz nie są jeszcze wyczuwalne bo ani mąż, ani córka nie poczuli. Są odczuwalne poniżej pępka zazwyczaj po prawej stronie :)

Ewa- ten tort przepiękny! Czy masz jakieś wykształcenie cukiernicze ?
 
@Biegi93 ja czuje konkretne kopniaki :D dosłownie na linii kości biodrowych :) Młody szaleje bardzo często! Po każdym posiłku, jak leci głośniej muzyką albo film, jak byliśmy u rodziny to też byl mega gwar i musiało Go zbudzic :) teraz leżę pod kocykiem przed tv na lewym boku i fika na tyle mocno że widać na skórze drgniecia :D jestem zachwycona <3
 
Witam wszystkie mamusie. Jestem tu mowa. :) znalazłam przypadkiem to forum. Otóż też będę mama kwietnowa. Mam ten na 1 kwietnia 2019 :) chciałabym z wami wymieniać swoje spostrzeżenia, emocje itd. Oczywiście, jeśli pozwolicie mi na to. Bo widzę, że macie utworzona swoją społeczność :)
Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam wszystkie mamusie. Jestem tu mowa. :) znalazłam przypadkiem to forum. Otóż też będę mama kwietnowa. Mam ten na 1 kwietnia 2019 :) chciałabym z wami wymieniać swoje spostrzeżenia, emocje itd. Oczywiście, jeśli pozwolicie mi na to. Bo widzę, że macie utworzona swoją społeczność :)
Pozdrawiam serdecznie.
Cześć, no jasne, że możesz dołączyć. Nasza społeczność raczej z tych otwartych jest :).

Ja po 4 wolnych dniach wracam na pełne obroty do pracy. Przede mną znowu ciężki tydzień. Jestem już trochę tym zapinkalaniem i nerwami trochę zmęczona, ale w domu bym oszalała, więc wyjścia za bardzo nie mam ;).

Co do ruchów, to ja dwa dni temu jakby czułam pukanie między linią miednicy a pępkiem, ale od tamtego czasu cisza...Czekam z utęsknieniem :).

@biegi, kciuki!!! Ale Ci fajnie, że dzisiaj już masz połówkowe. Ja mam wizytę 19 listopada, ale nie jestem pewna, że już połówkowe będę miała, bo będzie dopiero 19+5.

Dobrego dnia, tygodnia dziewczyny!
 
reklama
Cześć, no jasne, że możesz dołączyć. Nasza społeczność raczej z tych otwartych jest :).

Ja po 4 wolnych dniach wracam na pełne obroty do pracy. Przede mną znowu ciężki tydzień. Jestem już trochę tym zapinkalaniem i nerwami trochę zmęczona, ale w domu bym oszalała, więc wyjścia za bardzo nie mam ;).

Co do ruchów, to ja dwa dni temu jakby czułam pukanie między linią miednicy a pępkiem, ale od tamtego czasu cisza...Czekam z utęsknieniem :).

@biegi, kciuki!!! Ale Ci fajnie, że dzisiaj już masz połówkowe. Ja mam wizytę 19 listopada, ale nie jestem pewna, że już połówkowe będę miała, bo będzie dopiero 19+5.

Dobrego dnia, tygodnia dziewczyny!
Pewnie polowkowe bo @Biegi93 też ma w 19 ;) reszta w skończonym 20 i później.
 
Do góry