reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Hej Wam, właśnie napisałam na powitalnym. Tutaj tez się przedstawię [emoji85]
Jestem Dorota, mieszkam w Niemczech. Mam rocznego synka a obecnie jestem w 11 tyg ciazy. Dzisiaj miałam drugą wizytę, termin na 18 kwiecień, bobo ma 4 cm [emoji1348] Pozdrawiam wszystkie kwietniówki [emoji5][emoji8]
 
reklama
Hej Wam, właśnie napisałam na powitalnym. Tutaj tez się przedstawię [emoji85]
Jestem Dorota, mieszkam w Niemczech. Mam rocznego synka a obecnie jestem w 11 tyg ciazy. Dzisiaj miałam drugą wizytę, termin na 18 kwiecień, bobo ma 4 cm [emoji1348] Pozdrawiam wszystkie kwietniówki [emoji5][emoji8]
Heeeej [emoji23]miło Cię tutaj widzieć. Czyli dwie wrześniówki 2017 z tym samym terminem [emoji23][emoji41]
 
Do mam dzieci przedszkolnych. Czy wy też macie w menu polewy czekoladowe, cukier puder itp? Nie mogę tego zdzierżyć ;) Cały czas ich uczę zdrowych nawyków żywieniowych, a tu takie coś. Myślę, że w przedszkolu tym bardziej powinni o to dbać.
W Norwegii jest umowny zakaz jedzenia słodyczy przez dzieci w tygodniu- jedzą tylko w weekendy. Oczywiście nie wszyscy tego przestrzegają.....efekt jednak tego jest taki, że te norweskie dzieci jak gdzieś idą (np urodziny lub jakaś inna impreza czy nawet zwykle odwiedziny) rzucają się na słodycze jak wściekłe wilki.... jak to widziałam pierwszy to byłam w szoku....
U mojej córci w szkole np nauczyciele bardzo zwracają uwagę na to dzieci przynoszą ze sobą do szkoły do jedzenia.... Jest zakaz przynoszenia słodyczy, ciastek,cukierków,gum, słodkich soków czy innych napojów gazowanych. Ja to popieram....jednak z drugiej strony nie zwracają uwagi gdy dziecko np zamiast kanapki przynosi do jedzenia pizzę czy hamburgera .... a to już nie jest zgodne z moimi „sposobami” żywienia dziecka!
 
Aaa faktycznie, nie zwróciłam uwagi na nick, odpisałam Ci na powitalnym [emoji16]
Spoko [emoji41] nieźle. Ciekawe kto nam teraz rośnie? [emoji23] masz jakieś przeczucia? Mi wszyscy gadają, że na bank dziewczyna będzie. Byłoby fajnie, ale ja jakoś nie wiem... Nie mam pojęcia kogo teraz pod sercem noszę [emoji23][emoji41]
 
@Kuchcikowa1 odpiszę Ci tutaj. [emoji41] wiedzą już na wrześniówkach od początku w sumie. [emoji41] Jeszcze jedna z wrześniówek jest w ciąży - w sumie już za połową. [emoji41]
 
@Kuchcikowa1 odpiszę Ci tutaj. [emoji41] wiedzą już na wrześniówkach od początku w sumie. [emoji41] Jeszcze jedna z wrześniówek jest w ciąży - w sumie już za połową. [emoji41]

Wydawało mi się, że dwie [emoji848] na wrzesniówki na bb nie zaglądam, ciężko było za wami nadarzyć [emoji16]
Mi też każdy wmawia, że będzie dziewczynka [emoji85] przeczucia na razie obstawiają córę i oby tak było [emoji7] chociaż mam wszystkie rzeczy chłopięce po Leonie i musiałabym wymieniać [emoji53]
 
Wydawało mi się, że dwie [emoji848] na wrzesniówki na bb nie zaglądam, ciężko było za wami nadarzyć [emoji16]
Mi też każdy wmawia, że będzie dziewczynka [emoji85] przeczucia na razie obstawiają córę i oby tak było [emoji7] chociaż mam wszystkie rzeczy chłopięce po Leonie i musiałabym wymieniać [emoji53]
No tak, byla tutaj jeszcze jedna z wrześniówek, ale niestety dzieciątko się nie rozwijało...
Zobaczymy, może się dowiem 10 października na prenatalnych. [emoji6]
 
Do mam dzieci przedszkolnych. Czy wy też macie w menu polewy czekoladowe, cukier puder itp? Nie mogę tego zdzierżyć ;) Cały czas ich uczę zdrowych nawyków żywieniowych, a tu takie coś. Myślę, że w przedszkolu tym bardziej powinni o to dbać.
U nas co prawda to żłobke ale w menu nie ma cukru w ogóle, dania są zdrowe, dużo owoców na deser, naturalne kisle itp. Diete przygotowuje dietetyk i nawet Pani dyrektor na zebraniu mówiła że należą do jakiegoś programu unijnego zdrowe żywienie w żłobkach i przedszkolach.
Dziewczyny czy jecie sery pleśniowe z mleka pasteryzowanego ? Ja wczoraj zjadlam z chlebem bo lubie. Chodzi mi o camerbert.
Z mleka psteryzowanego można :) Jeśli lubisz jedz śmiało ja osobiście nie przepadam.
Hej Wam, właśnie napisałam na powitalnym. Tutaj tez się przedstawię [emoji85]
Jestem Dorota, mieszkam w Niemczech. Mam rocznego synka a obecnie jestem w 11 tyg ciazy. Dzisiaj miałam drugą wizytę, termin na 18 kwiecień, bobo ma 4 cm [emoji1348] Pozdrawiam wszystkie kwietniówki [emoji5][emoji8]
Witamy, Ja mam 2 letniego synka :)
 
reklama
Do góry