reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2019

aaha, no to przepraszam w takim razie nie skojarzylam tego posta gdzie się żegna :)
jeśli ja to tak uraziło, to może i lepiej ze zrobiła sobie przerwę :) nie ma co się ciśnieniować na święta.

ale trzeba brać poprawkę na to że nie wszyscy muszą się z nami zgadzać, no życie ;) świat byłby nudny! :p
 
reklama
Ja jestem pewna ze urodzimy na tyle w odppwiednich tygodniach ze dzieci beda bezpieczne :) z mojego otoczenia nikt nigdy nie mial takich problemow i przezyc .jak sie zdarzyly jakies bole czy plamienia duphaston i luteina zalatwialy speawe . Oczywiscie nie zazdroszcze tylko gdyby nie internet to bym nie wiedziala ze takie rzeczy sie zdarzaja tak czesto . Bedac w ramtej ciazy w zyciu sie. Nie spodziwwalam ze tak sie stanie ....jak urodzilam synka to krzyczalam zeby mu pomogli to sobie ponyalalam ze jakby chociaz tydz zyl zebym miala wspomnienia jak go tule a teraz czytam Twoj Historie i mysle se to gorsze 2 miesiace miec walczyc i niestety ... Jak sie dzis czujesz psychicznis?
Różnie bywa z tym moim stanem psychicznym... raz staram się myśleć pozytywnie i cieszyć się z każdego dnia ciąży i z każdej pozytywnej informacji, ale zdarzają mi się też takie momenty że szaleje z niepokoju, piszę czarne scenariusze, a teraz gdy nadchodzą te tygodnie 24/25 to już całkiem świrowałam... Teraz w tym szpitalu jestem spokojniejsza, lekarz ciągle przychodzi u pyta jak się czuje fizycznie i psychicznie... ciekawe jak to będzie przez ten świąteczny okres, bo pewnie część lekarzy będzie na urlopach.
A u cb który obecnie tydz ? Jak się czujesz ?
 
Różnie bywa z tym moim stanem psychicznym... raz staram się myśleć pozytywnie i cieszyć się z każdego dnia ciąży i z każdej pozytywnej informacji, ale zdarzają mi się też takie momenty że szaleje z niepokoju, piszę czarne scenariusze, a teraz gdy nadchodzą te tygodnie 24/25 to już całkiem świrowałam... Teraz w tym szpitalu jestem spokojniejsza, lekarz ciągle przychodzi u pyta jak się czuje fizycznie i psychicznie... ciekawe jak to będzie przez ten świąteczny okres, bo pewnie część lekarzy będzie na urlopach.
A u cb który obecnie tydz ? Jak się czujesz ?
Dziekuje ze pytasz :) ja mam szew zalozony wiec leze i mam dokladnie jak Ty ze raz mysle pozytywnie raz mam czarne nysli . Rozumie Cie w 100% ja urodzilam 28 maja 2016 syna a 1 czerwca mialam polowkowego teraz miAlam miec 21 listopada polowkowe przed nim mialam tak jak Ty natlok mysli .jak ktos mbie pytal kiedy mam polowkowe to cala sie spinalam . Nie chcialam mowic daty masakra jakas noi widzisz 20 go ginka zdecydowla o zalozeniy szwu i tak w dzien polowkowych rano mialam zabieg na uspaniu ale jakos wyluzowalam 28 mialam polowkowe na lajcie juz . Ja jestem w 23+7 czy 24+0 jak to woli marze o 30 tym tyg choc w 30 tym o 34 bede n
Marzyc . Ogolnie to jestem w Holandi tutaj szwu nie sprawdzaja bez powodu tzn jesli nie plamisz nie masz boli skurczow do konca ciazy nie sprawdzaja bo uwazaja ze grzebanie tam obciaza .tu na forum czytam ze laski maja co 3-4 tyg sprawdzane :/ ze rygor lezenia ja mam zalecenia umiarkoeany ruch moge kucac schylac sie byle nie dzwigC nie biegac wiecej odpoczynku i tyle jeden lekarz nawet powiedzial mi w szpitalu ze moge cwiczyc jesli to robIlam :/ takze troche jestem zagubiona w tym wszystkim . Masz dzieci ?
 
Acha Olcia powiem Ci ze troszke ulga jest jak mija "TA DATA" ale i tak sa obawy dalej u mnie juz miesiac minal lonad jak wdtedy a mysli i tak atakuja czasem . Chyba forum otwarte nasze hehe okupujemy tylko my dwie . Co slychac na tym zamkbietym ?
 
Ja to nie ogarniam teraz. Na zamkniety raz weszlam ale tyle tam postow ze nie mam czasu czytac. Koncowke roku w pracy to mam szalona. Jestem wytyrana i czekam na nowy rok to troche odpoczne :)
 
Ja to nie ogarniam teraz. Na zamkniety raz weszlam ale tyle tam postow ze nie mam czasu czytac. Koncowke roku w pracy to mam szalona. Jestem wytyrana i czekam na nowy rok to troche odpoczne :)
Sie kobietki rozszalaly , dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia otwarty czy zamkniety tak naprawde tylko widze ze tu mega pustki ...ja leze to Ci zazdroszcze bo wole jak sie cos dzieje .czlowiekowi ciezko dogodzic :p przez swieta nie odpoczniesz?
 
Przez swieta odpoczne :) jeszcze jutro i poniedzialek na kilka godzin do pracy,a potem jem i leze ;) na szczescie wigilii nie musze szykowac bo w tym roku u tesciow :)
 
Ale przymusowego lezenia tez nie zazdroszcze,bo ja z tych co w tylku maja owsiki ;) i pracuje z wlasnego wyboru, bo lubie byc w ruchu i wsrod ludzi :)
 
Zmienili nam forum i nie mam linku przez który wchodziłam na zamknięte, może któraś mi przesłać ten link. Albo wytłumaczyć jak teraz mogę was odnaleźć.
 
reklama
Do góry