reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Krzywa cukrowa ma kazda ciezarna w pl okolo 20tyg, jesli jest obciążenie lub pomiar glukozy wyszedl zle, ro wcześniej do 14tyg bodajże tez sie robi.
Czyli niektóre robia raz, a niektóre dea razy

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Nie pocieszylas mnie :( na chwile obecna wiem ze wynik byl nie wazny bo bym wypila i oddala im to.. To pewnie na nastepnej wizycie da mi skierowanie:(
 
reklama
Dziewczyny z uk jakie macie oznaczenia glukozy? Bo patrze na te moje wyniki i 4.7 i nie wiem jak to odniesc

1506544176-aaaaaa.jpeg
 
Jestem taka zmeczona, ze ledwo na oczy patrze. Piernicze nie mecze sie juz [emoji14] klade sie spac! Dobranoc [emoji4][emoji42]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Dziewczyny, czy któraś z Was badała teraz poziom ddimerów??? Mam wynik 1500 przy normie 500. U kobiet w ciąż może być podwyższony, ale nie aż tak. Jedna lek mówi, żeby się na razie nie przejmować, druga że koniecznie Clexane 0,6 w zastrzykach. Czy któraś z Was robi sobie zastrzyki z Clexane?
 
Dzien Dobry Mamuski.
Ja pierwszy dzien po 2 tygodniach zwolnienia ide do pracy :( na szczescie to tylko 2 dni i...weekend! odezwe sie z pracowego kompa...;) ciekawe czy wysiedze przy biurku?
niby mam ta codeine alw wolalabym nie brac ....w pierwszym trymestrze a to jeszcze tydzien... zreszta w next Piatek mam genetyczne :) mysle ze wtedy sie uspokoje :) a teraz tak mysle ze juz cala moja praca wie ze jestem w ciazy bo mysle ze sie dziewczynom wymknelo pod moja nieobecnosc ;) nie przeszkadza mi to ale to cholernie duzo osob bedzie gratulowac :-D
 
reklama
Dzien Dobry Mamuski.
Ja pierwszy dzien po 2 tygodniach zwolnienia ide do pracy :( na szczescie to tylko 2 dni i...weekend! odezwe sie z pracowego kompa...;) ciekawe czy wysiedze przy biurku?
niby mam ta codeine alw wolalabym nie brac ....w pierwszym trymestrze a to jeszcze tydzien... zreszta w next Piatek mam genetyczne :) mysle ze wtedy sie uspokoje :) a teraz tak mysle ze juz cala moja praca wie ze jestem w ciazy bo mysle ze sie dziewczynom wymknelo pod moja nieobecnosc ;) nie przeszkadza mi to ale to cholernie duzo osob bedzie gratulowac :-D

Powodzenia... oby nie bolało:)
 
Do góry