reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja odpukać kręgosłup ok. W poprzedniej ciąży w 14 tyg tak mnie bolał że nie mogłam chodzić. I trwało tak prawie do 17tc. A po porodzie przez tydzień miałam problemy z chodzeniem - robiło mi się aż czarno przed oczami[emoji53]
Mi teraz giń przepisała luteine.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie co, nie chcę być jakaś maniaczką, ale najnowsze badania pokazują, że ludzkie mleko jest dla małego człowieka najzdrowsze, cielaków nikt nie karmi np psim mlekiem, każdy gatunek jest odpowiednio wyposażony [emoji6]
I o ile okoliczności są sprzyjające, a dziecko chętne oczywiście to powinno się karmić jak najdłużej, według WHO min 2 roku życia, ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie i przekonania [emoji6]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Karmilam syna 6 miesięcy. W tym 2 po rozszerzeniu diety.
Dla mnie totalna katorga! Nienawidziłam tego, niesamowity ból przez pierwsze 2 miesiące a potem..potem chyba się przyzwyczaiłam bo było to po prostu nieprzyjemne..... Ale też wierzę że to było wszystko najlepsze co mogłam dać. Syn po 6 miesiącu życia odrzucił całkowicie mleko pod czystą postacią tolerowal tylko kaszki.
Pediatra nie widziała problemu.[emoji3]





Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też jestem marcowa mama 2016 [emoji5] 8 marzec [emoji5]

Dziewczyny czy macie juz jakieś ciążowe dolegliwości? Mnie codziennie ale tylko pod wieczór strasznie mdli i odrzuciło mnie od wszystkiego co jest ze śmietaną [emoji5]
Natan też 8 marca [emoji16] jak jego Tato [emoji6]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Ja umowę na czas określony lub nieokreślony będę mieć pod koniec września a więc... wcześniej na pewno nie będę się wychylac... niestety dopiero po podpisaniu umowy. I bardzo mi z tym źle i przykro że ciąża mogłaby być przyczynkiem do nieprzedłużenia. Wolę nie ryzykować mimo dobrych relacji z szefową... mam też wyrzuty że może to wyglądać na bycie na fer ale zależy mi na pracy i na tym by do niej wrócić i pracować. W poprzedniej ciąży pracowałam do końca 8 miesiąca, liczę że teraz może być podobnie...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba każdy by tak zrobił na Twoim miejscu [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
[emoji23] myślałam że tylko ja[emoji23]
Dziś przypalilam makaron,
wywalilam kartofle z garnka( tak tak jak makaron przypalilam musiałam zmienić koncepcję obiadowa)
, rozlalam czajnik wody po blacie![emoji2][emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Przypalanie jedzenia to już kolejny stopień zaawansowania [emoji23]

Czy Wam dobrze działa aplikacja? Od kilku godz mam powiadomienia choć nie ma nowych wiadomości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chyba każdy by tak zrobił na Twoim miejscu [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie we wrześniu podpisuje trzy nowe umowy i nie mam pojęcia kiedy powiedzieć o ciąży, przed czy po podpisaniu...główna umowę mam na stałe, ale te boczne mam co roku odnawiane...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Do góry