reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Hej, w sumie bardzo wczesna ciąża, ale boli mnie podbrzusze.. prawie cały czas.. o co chodzi?
Mnie też pobolewa. Moze nie cały czas Ale czasami tak zakluje że masakra, ale to podobno normalne... wszystko się powiększa...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, w sumie bardzo wczesna ciąża, ale boli mnie podbrzusze.. prawie cały czas.. o co chodzi?
Witaj,ja tez tak miałam na początku 4-5 tydzień.Powoli przeszlo,ale nie calkiem w tym okresie macica się powieksza.Dopóki nie ma krwawienia wszystko jest ok:)

Mnie też pobolewa. Moze nie cały czas Ale czasami tak zakluje że masakra, ale to podobno normalne... wszystko się powiększa...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez miewam wlasnie takie klucia od czasu do czasu,wczoraj lekarz powiedział,ze to przez powiększanie się macicy wlasnie to klucie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobry [emoji16] kurde mnie coś głowa boli [emoji17]
Mnie na początku też tak brzuch bolal , teraz już mniej , od czasu do czasu


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry [emoji16] kurde mnie coś głowa boli [emoji17]
Mnie na początku też tak brzuch bolal , teraz już mniej , od czasu do czasu


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też już nie boli. Bolał jakieś 4 dni przed miesiączka. Teraz tylko czasami z przemęczenia.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry [emoji16] kurde mnie coś głowa boli [emoji17]
Mnie na początku też tak brzuch bolal , teraz już mniej , od czasu do czasu


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tez dzisiaj głowa [emoji57] ale moze to od natłoku myśli. Dzisiaj jest 8 lat jak jestem z moim mężem( prawie 2 po ślubie) hehe. Tak takkk pierwsza miłość w wieku 16 lat i tak zostało [emoji4]

Agnes
 
Mnie tez dzisiaj głowa [emoji57] ale moze to od natłoku myśli. Dzisiaj jest 8 lat jak jestem z moim mężem( prawie 2 po ślubie) hehe. Tak takkk pierwsza miłość w wieku 16 lat i tak zostało [emoji4]

Agnes
Wszystkiego dobrego Aga! Wielu szczęśliwych lat razem wam zycze[emoji3]

My też obchodzimy obie rocznice[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma żadnych przeciwwskazań jeśli ciąża prawidłowo przebiega [emoji4] ja zamierzam karmić dopóki będę mogła i Synek będzie chciał [emoji6]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

właśnie wielu lekarzy ginekologów zaleca odstaienie dziecka, ale czytałam ze jeśli ciąża przebiega prawidłowo I nie było wcześniejszych poronień to można karmic cąłą ciążę I również po porodzie dwoje dzieci.
ja tak planuję.
chyba ze dziecko samo mi się odstawi, bo to podobno bardzo częsty przypadek.


agniesia - gratulacje.

mnie też dziś głowa boli z niewyspania


biorę sie za przeciery pomidorowe na zimę...
 
reklama
Do góry