reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Eh. Fatalnie. Prawie zaliczyłam pawia... Prawie bo zwyczajnie nie mam czym bo muszę zaraz jechać na badania będąc na czczo... jeszcze muszę się dogramolic do przystanku a potem tłuc busem :( boje sie,ze ktoś będzie nieciekawie pachniał albo ze mnie złapie na środku miasta.... :'(
 
reklama
Eh. Fatalnie. Prawie zaliczyłam pawia... Prawie bo zwyczajnie nie mam czym bo muszę zaraz jechać na badania będąc na czczo... jeszcze muszę się dogramolic do przystanku a potem tłuc busem :( boje sie,ze ktoś będzie nieciekawie pachniał albo ze mnie złapie na środku miasta.... :'(
Dasz radę! :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
Anjouek weź torebki, to koszmar ale lepiej tak niż po sobie lub współpasżerach. Ja nie muszę podróżować komunikacją ale podczas dłuższych pdróży baardzo mnie mdli, a nie zawsze jest możliwość się zatrzymać.
Taki urok, może niedługo to nam minie :)
 
Anjouek ja zawsze mam przy sobie foliową siateczkę. Raz już mi się przydała...niestety :/ Lepiej do siateczki niż pod nogi współpasażerów...

Aha i torebkę migdałów. Jak Cię weźmie solidnie, to zjedz 2-3 migdały i powinno się uspokoić.
 
Cześć dziewczyny! Dawno się nie odzywałam. Dwa dni temu byłam w końcu na kolejnej wizycie (8t3d) i widziałam moją fasolkę!!! Cudowne 18,8mm. Wszystko jest super. Wyniki dobre. I smutno perspektywa, że statystki mówią, że w II i III trymestrze mogę poronić- mam przegrodę w macicy. lekarz co prawda każe być dobrej myśli. Trzymajcie mocno za mnie kciuki. Przez ten fakt nie chwalę się za bardzo tą ciążą. Powiedzcie czy to dziwne, że czuję się pewna, że mi nic nie będzie? Statystyki mówią o 15% szans... Czyli bardzo mało... Ale nie poddaję się ;) pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy! Czytam Was regularnie i ostatnio Wasze przepisy urozmaicająca mi moją ciążową dietę ;D na szczęście nie mam żadnych niemiłych objawów wiec póki co nie narzekam ;P


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny,
Chwile mnie nie bylo ale to dlatego ze wczoraj w nocy zakrwawilam, taka jasna czerwona krwia. I jak robilam siusiu to skrzep mi wypadl taki sporawy nawet. Po prostu poleciala krew, skrzep i koniec. Zero bolu brzucha nic.. Od razu zadzwonilam do mojej lekarki ktora przyjela mnie z rana. Dzidzius ok 4.1 cm, serduszko pieknie bilo. Pani doktor powiedziala ze (nie wiem jak to fachowo po polsku powiedziec) to lozysko ktore teraz rozrasta sie na sciance macicy trafilo na jakies wieksze naczynko i stad ta krew. Tak samo jak czasem krwawi sie jak sie zarodek zagniezdza na poczatku to teraz jak lozysko. Uspokoila mnie. Powiedziala ze moge troche podkrwawiac i plamic przez pare dni.
Wczoraj i dzis rzeczywiscie troche plamie na brazowo, dwa razy troche bardziej czerwone bylo.
W poniedzialek mam wizyte planowa znowu wiec sprawdzimu czy wszystko ok.
Ale stracha mialam ...
Slyszalyscie o czyms takim, zeby krwawilo sie z zagniezdzajacego sie lozyska ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak miałam w ciąży z corka. Łożysko trafiło na jakies większe naczynko które pękło i polała sie krew. Przez tydzień leżałam i sie musiałam oszczędzać bo zrobił sie przy tym krwiak ale sie wchłonął :)


ganngox19445go7d.png
 
Hej:-)

Igusiad nie wierzę! Bardzo mi przykro:-(
Tyle już mamy aniołków na watku:-(

Anjouek ja mam takie mdłości wieczorem, że wczoraj ledwo po pracy zakupy zrobiłam. Było mi słabo i strasznie mnie mdliło. Dziś kupię imbir. Może mi pomoże.
 
reklama
Świetny ten program O Matko! :D Właśnie sobie włączyłam i już leci drugi odcinek :D wieeele można się dowiedzieć :) Tylko nie wiem czemu czasami się wzruszam jak to oglądam [emoji23][emoji23][emoji23]

ckai43r886icswaj.png
 
Do góry