reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Aniolku takie pokrowce szyje się na zamowienie, także wkładki do spacerówki, motylki itp, musisz albo poszukać na allegro albo w swojej okolicy kto się tym zajmuje.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, mia jg, ten który akurat masz na zdjęciu, bo laska szyja na właśnie quinny mood.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
beaciaaa, u mnie też dzisiaj świeżutki rosołek z makaronem. Właśnie zaraz będę jeść :D Omnomnom!

Edyta1990 - witamy na forum!

Ja też bym zjadła gołąbki, ale tak jak pisze Chiling, jooo_asia i inni - mięso odpada :D Nie jestem w stanie nawet powąchać mięsa uchh... zwłaszcza szynki. Kupiłam sobie serek topiony i wsuwam z chlebem.
 
beaciaaa, u mnie też dzisiaj świeżutki rosołek z makaronem. Właśnie zaraz będę jeść :D Omnomnom!

Edyta1990 - witamy na forum!

Ja też bym zjadła gołąbki, ale tak jak pisze Chiling, jooo_asia i inni - mięso odpada :D Nie jestem w stanie nawet powąchać mięsa uchh... zwłaszcza szynki. Kupiłam sobie serek topiony i wsuwam z chlebem.
Ja w ogole mam non stop ochote na kapuste, taka z gołąbkow marzy mi sie najbardziej ale nie pogardzilabym pierogami albo krokietami z kapusta mniaaaaam[emoji3]

 
Piękny widok, co nie? Fajnie, że wszystko ok.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest aż takie dla mnie nie możliwe że mam w sobie druga istotkę;)

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
chilling, ania.orz dzięki za info :D super ! jeszcze bardziej sie nastawilam na ten wózek w takim razie ;D skoro można go odpicować w ten sposób :)
 
Ja w ogole mam non stop ochote na kapuste, taka z gołąbkow marzy mi sie najbardziej ale nie pogardzilabym pierogami albo krokietami z kapusta mniaaaaam[emoji3]

Oooooooo pierożki[emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76] [emoji76]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dodam kolejny plus, jak kupisz nowy to masz dożywotnią gwarancje ;) sprawdz jak się składa gondola ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny nie wiem czy wiecie ale dozywotnia gwarancja odnosi sie do momentu kiedy produkuja dane części, wiec jesli kupicie np szafke z dozywotnia gwarancja na zawiasy a za miesiąc przestana je produkowac to po gwarancji...
 
reklama
Do góry