reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

No ale jakoś trzeba do tego ok 10 tg dotrwać jednak :p może na duphastonie wystarczy
Oby leki pomogly! Maly zarlok Ci sie trafil... zapasy za szybko wyjada

Tynka! Super wiadomosc z blizniakami! Niech zdrowo rosna :-) :)

I trzymam kciuki za wszystkie plamiace <3

Ja dzisiaj sie wybieram na pierwsza wizyte do ginekologa, takze lekki stresik mam, czy wszystko ok.
Wiekszy stresik mam zwiazany z pakowaniem, bo musimy nasza dzieciarnie i sporo gratow przewiezc kawal drogi (kolejny etap przeprowadzki). Latam jak poparzona od rana, az musialam sobie na chwile zasiasc przy kompie zeby odetchnac :baffled:
 
reklama
Hej dziewczyny

Ale wieści Tynka podwójne gratulacje!!! ;-) ;)

Dużo siły i spokoju życze wszystkim zagrożonym... odpoczywajcie dziewczyny ile się da.
Całą pierwszą ciąże byłam na duphastonie i co troche leżałam w szpitalu więc wiem jak to jest...

Jeszcze godzinka i idę po moją córcię do przedszkola. Poszła bardzo zadowolona ale ciekawe czy nie płakała. Niby już chodziła ale w tym roku ma nowe Panie i nową sale... ciekawe jak się odnajdzie. Oby się nie przestraszyła jak dzieci będą płakać.
 
Hej wszystkim!
Za wszystkie ciąże zagrażające trzymam mocno kciuki
Tynka gratulacje!
Co do badań prenatalnych to miałam tzw usg genetyczne-są robione wszystkie pomiary,a więc nic wielkiego,pytają czy chcesz zrobić test Pappa-test z krwi ,statystyka,biorąc razem usg i wyniki krwi lekarz określa prawdopodobieństwo zaistnienia chorób genetycznych.Tyle wiem.Przed badaniem rozmowa z lekarzem na temat celu badań,mnie pytali co z tą wiedzą zrobię ,jeśli się okaże że jest duże prawdopodobieństwo chorób genetycznych.Jeśli okazałoby się, że wyniki są negatywne to dalej kierują na badania inwazyjne,np amniopunkcję.
Rodzinie jeszcze nic nie mówiłam,wiemy tylko my z mężem,ale jak tu cokolwiek mówić ,jesli nie na 100%potwierdzone bo póki co to jeden test pozytywny i objawy. Zresztą nawet jak będę po wizycie to tak szybko nie powiem,bo wczesniej tak dziwnie się działo,żę gdy powiedziałam to lądowałam z poronieniem w szpitalu.Także jeszcze trochę poczekam z tą informacją,tym bardziej że będzie dla wszystkich wielkim zaskoczeniem i pożywką do plotek-chyba, że znowu mnie teściowa rozszyfruje(ostatnim razem powiedziała ,że wydelikatniałam na twarzy)i w zaufaniu przekaże dalej.No cóż 500 + zadziałało
:);)
Co do mojego samopoczucia to tragedia,mdłości cały dzień,jakakolwiek przekąska pomaga na 5 min,w ustach ciągle nieprzyjemne uczucie jakbym nie wiem co zjadła.Wczoraj myślałam ,że zemdleje tak mnie gniotło coś na żołądku i strasznie duszno mi było,nie mam sił na nic.W dwóch pierwszych ciążach nie miałam prawie wcale objawów ,po 1 razie sobie poprzytulałam sedesik,a w ostatniej i teraz cały dzień mdłości nie odpuszczają,bez wymiotów co prawda ,ale z najmłodszą to trwało do połowy ciąży.Mam nadzieję żeteraz będzie krócej.
 
Cyntia85 - na 3 miesiące. 30 września kończy mi się umowa...

Dziewczyny, czy Wy też się tak fatalnie czujecie po Duphastonie? Ja mam takie nudności, że nie wytrzymam, na dodatek stany depresyjne. Siedzę i ryczę, dłużej tego nie zniosę... a wizyta u gin dopiero 7.09 :(
 
Witajcie,
Dziewczyny trzymam za Was kciuki, musi być dobrze nie ma innej opcji, myślcie pozytywnie, dużo odpoczywajcie.

podaje przepis na placek leczo z mojej ulubionej strony , pycha
Link do: Placek Leczo | Kwestia Smaku
Ja robię badania pomiary , mierzenie, przezierność karkowa, w pierwszej ciąży robiłam jeszcze testy z krwi ale teraz odpuszczam, co ma być to będzie.
 
Cyntia85 - na 3 miesiące. 30 września kończy mi się umowa...

Dziewczyny, czy Wy też się tak fatalnie czujecie po Duphastonie? Ja mam takie nudności, że nie wytrzymam, na dodatek stany depresyjne. Siedzę i ryczę, dłużej tego nie zniosę... a wizyta u gin dopiero 7.09 :(


Ja niby mam nudności ale myślę, że to ogólnie przez ciąże a nie przez Duphaston. Na mnie ten lek działa raczej uspokajająco - czuję się bezpieczniejsza i pewniejsza. Gdybym miała go odstawić teraz to chyba bym popadła w jakąś obsesję :)
 
Cyntia85 - na 3 miesiące. 30 września kończy mi się umowa...

Dziewczyny, czy Wy też się tak fatalnie czujecie po Duphastonie? Ja mam takie nudności, że nie wytrzymam, na dodatek stany depresyjne. Siedzę i ryczę, dłużej tego nie zniosę... a wizyta u gin dopiero 7.09 :(
Ojej.. Nie da rady szybciej? Musisz byc dobrej mysli, glowa do gory!;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry