reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ok, tylko w razie kontroli nie zadziała tlumaczenie, że tam jestem tylko zameldowana. Powinno się wpisać adres pod którym przebywasz w czasie zwolnienia.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zadziala i zadzialalo w wielu przypadkach nawet inne

f2w33e3ked0rvfua.png
 
Witam kwietniowe Mamy ☺ Jestem tu nowa, termin porodu wyznaczony z usg na 8 kwietnia ☺ widziałam już bijace serduszko! Miałam jednorazowe lekko brązowe plamienie i okazało sie ze to krwiak, dostałam luteine magnez, w ciągu kilku dni po krwiaku ani śladu, ale leżałam plackiem przez ten czas ☺ to moj 8 tydz a raczej 9 z moich obliczen, czuje sie nawet dobrze, czasem lekko mdli, drażnią mnie chemiczne zapachy, odrzuciło mnie całkiem od słodyczy a zawsze bylam ogromnym lakomczuchem. Jedyne co mi dokucza od kilku dni to ból głowy ale taki do wytrzymania.
 
Mam jedno pytanie, które jest dla mnie bardzo ważne, mianowicie: lekarz wypisujac zaświadczenie o ciąży do pracodawcy podaje tygodnie ciąży od dnia ostatniej miesiączki? U mnie owulacja wyszla bardzo pozno bo ok 30 dnia cyklu i zastanawiam się jak to będzie. przyznam szczerze że wolałabym opcję z datą miesiączki bo wtedy mam szanse na automatyczne przedluzenie umowy o prace. Z gory dziękuję jeśli wiecie coś na ten temat.
 
Witam kwietniowe Mamy [emoji5] Jestem tu nowa, termin porodu wyznaczony z usg na 8 kwietnia [emoji5] widziałam już bijace serduszko! Miałam jednorazowe lekko brązowe plamienie i okazało sie ze to krwiak, dostałam luteine magnez, w ciągu kilku dni po krwiaku ani śladu, ale leżałam plackiem przez ten czas [emoji5] to moj 8 tydz a raczej 9 z moich obliczen, czuje sie nawet dobrze, czasem lekko mdli, drażnią mnie chemiczne zapachy, odrzuciło mnie całkiem od słodyczy a zawsze bylam ogromnym lakomczuchem. Jedyne co mi dokucza od kilku dni to ból głowy ale taki do wytrzymania.
Witamy!;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
To jest w interesie pacjenta podać prawidłowe dane. Kazdy robi na własne ryzyko ;)

Ja zdycham... Jestem slaba, niedobrze mi. Masakra. Do tego wnosilam dwulatka 13 kg na 4 piętro i mnie brzuch ciagnie.

April - to zalezy od lekarza chyba... Z synkiem mialam pozna owulacje, ale termin wyliczony z OM.
 
Witam wszystkie mamy☺☺☺
Pozwolę sobie do Was dołączyć chociaż jestem jeszcze przed pierwszą wizytą. Idę na nią jutro rano. Z om wychodzi 6 tydzień, termin na 22 kwietnia. Mam juz w domu temperamentną dwulatkę. Stresuje sie przed jutrem jak nie wiem choc wiem ze nic mi to nie da. W pierwszej ciazy chyba bylam bardziej wyluzowana. Podczytalam Was trochę i widzę że jest tu juz niezłe grono.
Bardzo mi przykro z powodu utraconych ciąż. Trzymajcie się dziewczyny nie wiem nawet jak pocieszyć chyba się nie da.
Wszystkim pozostałym życzę samych pozytywnych dni i zdrowych maleństw.
 
reklama
Do góry