reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mnie zjada stres a tu tydzien jesCze..dzisiaj rano jak kichalam to poczulam taki straszny ból w podbrzuszu, a teraz tak jakos dziwnie sie czuje...

f2w33e3ked0rvfua.png
 
reklama
Cześć dziewczyny,
jeszcze nie chcę się oficjalnie witać, ale miesiączki nie ma, testy pozytywne (chociaż druga kreska jest jaśniejsza od kontrolnej). Z moich wyliczeń wynika że byłby to 5 tydzień. byłam dzisiaj u ginekologa i stwierdził, że jeszcze nic nie widać. Czy jeśli wszystko jest ok to nie powinno już czegoś być? Martwię się strasznie, że jest coś nie tak, już się z mężem bardzo cieszyliśmy... Pobolewa mnie trochę brzuch, z jednej strony dość mocno kłuje i zaczęłam się martwić czy to nie ciąża pozamaciczna... Gin kazał mi brać w razie czego nospe i czekać. Za tydzień chce pójść do innego z lepszym sprzętem - czy jest szansa , że już coś będzie?
 
Cześć dziewczyny,
jeszcze nie chcę się oficjalnie witać, ale miesiączki nie ma, testy pozytywne (chociaż druga kreska jest jaśniejsza od kontrolnej). Z moich wyliczeń wynika że byłby to 5 tydzień. byłam dzisiaj u ginekologa i stwierdził, że jeszcze nic nie widać. Czy jeśli wszystko jest ok to nie powinno już czegoś być? Martwię się strasznie, że jest coś nie tak, już się z mężem bardzo cieszyliśmy... Pobolewa mnie trochę brzuch, z jednej strony dość mocno kłuje i zaczęłam się martwić czy to nie ciąża pozamaciczna... Gin kazał mi brać w razie czego nospe i czekać. Za tydzień chce pójść do innego z lepszym sprzętem - czy jest szansa , że już coś będzie?
U mnie w 6w4d bylo juz piekne serduszko wiec za tydz mozesz tez zobaczyc,ale nie musisz jesli ciąża sie okaze mlodsza, bo pozniej ow

f2w33e3ked0rvfua.png
 
Cześć dziewczyny,
jeszcze nie chcę się oficjalnie witać, ale miesiączki nie ma, testy pozytywne (chociaż druga kreska jest jaśniejsza od kontrolnej). Z moich wyliczeń wynika że byłby to 5 tydzień. byłam dzisiaj u ginekologa i stwierdził, że jeszcze nic nie widać. Czy jeśli wszystko jest ok to nie powinno już czegoś być? Martwię się strasznie, że jest coś nie tak, już się z mężem bardzo cieszyliśmy... Pobolewa mnie trochę brzuch, z jednej strony dość mocno kłuje i zaczęłam się martwić czy to nie ciąża pozamaciczna... Gin kazał mi brać w razie czego nospe i czekać. Za tydzień chce pójść do innego z lepszym sprzętem - czy jest szansa , że już coś będzie?

Jest duża szansa, że będzie coś widać, choć może jeszcze nie serduszko. Od jakości sprzętu bardzo dużo zależy.
 
Ja w 5 na słabym sprzęcie miałam pęcherzyk.
Ogólnie chyba coś dziś miałam parę razy na kształt mdłości ale też nie chce sobie wmawiać...
Zdarza się że brzuch mnie poboli jak na okres ale znacznie rzadziej niż wtedy kiedy miałam dostać miesiączki. Nie wiem czy to dobrze w kontekście tego ile z dziewczyn już się pożegnalo z naszym tematem...
A wizyta 31 i na serio bardziej się jej nie mogę doczekać niż czwartkowego ściągania aparatu ortodontycznego którego nienawidziłam.
 
Dziewczyny na zwolnieniu musi byc wpisany adres pod którym przebywacie, nie adres zameldowania.

Mama2raz bardzo mi przykro. Nie ma dobrych słów teraz...

Wizyta w przyszły poniedziałek a ja tylko po 1 teście. Chyba nie będę już robić bety, poczekam spokojnie.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny na zwolnieniu musi byc wpisany adres pod którym przebywacie, nie adres zameldowania.

Mama2raz bardzo mi przykro. Nie ma dobrych słów teraz...

Wizyta w przyszły poniedziałek a ja tylko po 1 teście. Chyba nie będę już robić bety, poczekam spokojnie.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie, ja zawsze podaje adres pod ktorym przebywam, a nie gdzie jestem zameldowana..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja jestem w 7 tygodniu wg moich obliczeń i praktycznie cały czas boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres. Póki co byle do czwartku do pierwszej wizyty...
 
Do góry