reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Już po. Wiadomość bardzo uśmiechnięta. Serduszko bije jak szalone - 130 uderzeń na minutę! Wyliczony 6t1d i termin na 16 kwietnia (dzień przed moją 40!) Taki sobie prezent zrobiłam. A co. Choć w zasadzie to pewnie mąż powie, że to on zrobił....
Brawo super wiadomości:) może urodzisz w swoje urodziny :)

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po. Wiadomość bardzo uśmiechnięta. Serduszko bije jak szalone - 130 uderzeń na minutę! Wyliczony 6t1d i termin na 16 kwietnia (dzień przed moją 40!) Taki sobie prezent zrobiłam. A co. Choć w zasadzie to pewnie mąż powie, że to on zrobił....
Super wieści. Grstulacje!
Ja o 15 mam wizytę. W nocy spać nie mogłam, a teraz ziewam...




 
Ufff, nadrobiłam Was!

Witam wszystkie nowe koleżanki :)

Alcarin - okropnie mi przykro...:( Aż się zestresowałam, ech...

Igusia - ja też prześlę bez imienia i miasta, jeśli mogę. I raczej za jakieś 2-3 tygodnie :)

Mam we środę wizytę w celu usłyszenia serduszka...ale martwię się, bo ciąża jest jeszcze bardzo młoda, to będzie początek 6tc. Trudno. Najwyżej go nie będzie jeszcze - nie nastawiam się. Ja podobnie jak aal mam podejście "co ma być to będzie". Starałam się o dziecko 2 lata...jak teraz się nie uda, to przynajmniej będę wiedziała że jest się po co starać dalej.

Mi minęły te okropne, ciągnące skurcze macicy i jestem już w stanie funkcjonować. Dalej mnie trochę pobolewa, ale nie ciągnie już non stop. Jak trochę pochodzę to zaczyna mnie boleć brzuch. Nie mam żadnych mdłości, ale podobno mogą się dopiero zacząć...u Was kiedy się zaczęły?
 
Ja w chyba 5t4d według moich obliczeń miałam usg na słabym sprzęcie w przychodni i pęcherzyk był :) na serduszko gin powiedział że za wcześnie tutaj :) choć na dobrym sprzęcie dziewczyny pisały że na takim etapie sporo miało już serduszko :)
 
Ja byłam według OM w 7t0d i USG pokazało pecherzyk odpowiadający 5t4d USG nie najlepsze więc pewnie dlatego... Dziś idę na kolejną wizytę.
Według OM dziś jest 9t0d mam nadzieję że już wszystko będę widzieć. Bo od ostatniej wizyty minęły 2 tygodnie. Strasznie się boję tej wizyty :(



 
Mama2raz bedzie piękne serduszko i przylecisz z dobrymi nowinkami i fotkami do nas na pewno [emoji3]

f2w3rjjgnek3k5rq.png
 
Mama2raz bedzie piękne serduszko i przylecisz z dobrymi nowinkami i fotkami do nas na pewno [emoji3]

f2w3rjjgnek3k5rq.png
mama_NS obyś miała rację [emoji13]
Ale jakieś mam dziwne obawy! W pierwszej ciąży takich nie miałam. A tu co chwilę na forum jakieś tragedie i zaczęłam sobie wkręcać [emoji33][emoji24][emoji37]




 
reklama
a ja teraz jeszcze tylko stres przed prenatalnymi - ale to dopiero za 4-5 tyg. więc póki co :)
no i jeszcze się okazało, że mam 3 mięśniaki... więc pewnie będę pod jeszcze bardziej szczególną opieką - ale dziś to ja się tylko uśmiecham
 
Do góry