reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny czy Wy tez sie budzicie w nocy co chwilę? Ja co dwie godz sie przebudzam pozniej rano w pracy jestem okropnie zmęczona

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lucy super! W ogóle my chyba łeb w łeb idziemy xD

Ja źle spałam ostatnio ale to przez pełnie, zawsze tak miałam. Dziś już było księżyca mniej i znacznie lepiej spałam :)

Myślę że trzeba by duuuuużo tych herbat wypić jakichkolwiek żeby miały realny wpływ na poród lub utrzymanie ciąży :p
 
Lucy super! W ogóle my chyba łeb w łeb idziemy xD

Ja źle spałam ostatnio ale to przez pełnie, zawsze tak miałam. Dziś już było księżyca mniej i znacznie lepiej spałam :)

Myślę że trzeba by duuuuużo tych herbat wypić jakichkolwiek żeby miały realny wpływ na poród lub utrzymanie ciąży :p
Może u mnie to też przez księżyc [emoji6]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama2raz - nie stresuj się, nie ma czym! Wszystko będzie super, mówię Ci :)

Ja czytałam że chodzi o herbatę z LIŚCI malin, a nie malin...herbata z malin jest bezpieczna o ile nie zawiera hibiskusa, a raczej zawiera :D Hibiskus to podobno jakiś chiński środek wczesnoporonny...ale jak powiedziałam to wczoraj mojej gin, to była w szoku - "no co Pani mówi?! Boże, człowiek się całe życie czegoś dowiaduje..." :D Także pewnie nie ma się czego bać :D

An-ia - ja się budze każdej nocy co najmniej raz zrobić siku...a wcześniej tak nie miałam. Ale raczej się wysypiam :)

aal - a w którym jesteś tygodniu? Zrób sobie suwaczek i avatar :D
 
Nie wiem jak sie zabrac za ten suwak, ja strasznie tepma komputerowo jestem xD napisz mi krok po kroku jak babci urodzonej sprzed wojny xD
Teoretycznie 5t6d, myslalam, ze ty masz jakies 2 dni tylko roznicy max a tu patrze ze jednak wiecej ale no j tak duzo nas laczy :D

Jako ciekawostke moge wam powoedziec ze nam lekarze na porodowce mowili ze troxhe wstyd im to mowic bo nic "na powaznie"tego nie tlumaczy, ale duzo kobiet rodzi w pelnie albo tuz przed. Ze na serio wtedy maja wiekszy zarob na porodowce ale nijak sie nie da tego wytlumaczyc w sensowny sposob ale tak jest :D
 
reklama
Nie wiem jak sie zabrac za ten suwak, ja strasznie tepma komputerowo jestem xD napisz mi krok po kroku jak babci urodzonej sprzed wojny xD
Teoretycznie 5t6d, myslalam, ze ty masz jakies 2 dni tylko roznicy max a tu patrze ze jednak wiecej ale no j tak duzo nas laczy :D

Jako ciekawostke moge wam powoedziec ze nam lekarze na porodowce mowili ze troxhe wstyd im to mowic bo nic "na powaznie"tego nie tlumaczy, ale duzo kobiet rodzi w pelnie albo tuz przed. Ze na serio wtedy maja wiekszy zarob na porodowce ale nijak sie nie da tego wytlumaczyc w sensowny sposob ale tak jest :D
Link do: Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i wklejasz w sygnature w ustawieniach

 
Do góry