reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

alela, mnie tak boli. Tzn, ciągnie mnie okropnie, ale czytałam, że to rozciąganie wiązadeł macicy. Wczoraj wzięłam nospę i przeszło od razu. To też moja 1 ciąża.

Dzięki dziewczyny za porady lecznicze, jakbym była chora to na pewno skorzystam. Póki co biorę witaminy z kwasem foliowym (Pregna Plus) i 2 magnezy dziennie.
O dobrze wiedzieć że nie sama jestem w pierwszej ciąży. Bedzie mi raźniej z milionem moich pytań. Bo z tego co czytalam to część Pań ma juz dzieci i co za tym idzie doświadczenia ciążowe. A ja zielona :)
 
reklama
O dobrze wiedzieć że nie sama jestem w pierwszej ciąży. Bedzie mi raźniej z milionem moich pytań. Bo z tego co czytalam to część Pań ma juz dzieci i co za tym idzie doświadczenia ciążowe. A ja zielona :)
Ja tez zielona i lazi za mna ostatnio mysl,ze nie bede wiedziala w co ubierac dziecko [emoji23]

 
Witam, ciężko mi uwierzyć, że w końcu doczekałam się dziś dwóch kresek. Z OM termin mam na 27 kwietnia. Mam 24 lata i staraliśmy się z mężem 15 miesięcy o nasze maleństwo. To moja pierwsza ciąża.

Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do Waszego grona:-)

Postaram się nadrobić te 26 stron ale to chyba trochę potrwa.
 
O dobrze wiedzieć że nie sama jestem w pierwszej ciąży. Bedzie mi raźniej z milionem moich pytań. Bo z tego co czytalam to część Pań ma juz dzieci i co za tym idzie doświadczenia ciążowe. A ja zielona :)
Ja też pierwsza[emoji14]tez juz lekko panikuje bo w sumie z malymi dziecmi nie mialam z duzo do czynienia :/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, ciężko mi uwierzyć, że w końcu doczekałam się dziś dwóch kresek. Z OM termin mam na 27 kwietnia. Mam 24 lata i staraliśmy się z mężem 15 miesięcy o nasze maleństwo. To moja pierwsza ciąża.

Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do Waszego grona:-)

Postaram się nadrobić te 26 stron ale to chyba trochę potrwa.

Witamy :) 92Tynka92 tutaj co chwile dochodzą nowe przyszłe mamy ;)
 
Jutro zrobię betę. Bardzo jestem ciekawa jaki będzie wynik.

Zdążyłam przeczytać że czujecie rozciąganie macicy. Ja mam tylozgiecie macicu więc i pewnie bóle będę bardziej czuła. Właśnie mam takie odczucia jakbym miała okresu dostać.
 
Witam wszystkie kwietniowe mamusie
Wczoraj robiłam beta i wyszło 949, więc już pewne że ciąża. Wcześniej robiłam dwa testy jeden wyszedł pozytywnie, drugi negatywnie. Termin porodu, który sama wyliczyłam to 25 kwietnia, jutro idę do gina, więc już będę coś więcej wiedziała.
Mam j7 letniego syna, jak młodsze się urodzi to syn będzie miał 8 lat, więc duża różnica wieku. Ta ciąża mnie zaskoczyła trochę, zawsze myślałam , że mój syn pozostanie jedynakiem :)
 
92Tynka92, alela, Mama-NS, An-ia - jak dobrze że jesteście, dziewczyny! :D Ja czuję się jak głupek, co chwilę czegoś nie wiem.

Ja mam lat 27 i starałam się o dziecko ponad 2 lata...także jak zobaczyłam 2 kreski, to myślałam, że padnę. A już sobie całą karierę wymyśliłam, nowe studia od października :D - widać jak się czymś człowiek zajmie i pojedzie sobie na wakacje, to dopiero wtedy zaskoczy.

Ja mam następujące objawy: ciągnięcie non stop (już od ok. 6 dni, trochę jak na okres), bolące piersi (ale bez przesady), biały śluz (duuuużo) i płaczliwość. Ryczę z byle powodu, głównie na widok dzieci w filmach i reklamach...porażka :p

Mi wychodzi z OM termin 19 kwietnia, ale zobaczymy co dziś powie Pani doktor!
 
reklama
Dziękuje i tobie również gratuluje, tym bardziej , że tak długo starałaś się o ciążę.

Mnie brzuch wczoraj też bolał, nawet do m mówiłam , że chyba okres dostanę, bo właśnie tak bolał jak na okres, ale dla pewności poszłam na betę. Cyce też mam jak przed okresem.
Cieszę się bardzo, że nasze dzieci przyjdą na świat w fajnym miesiącu, jak już ciepło jest, ale jeszcze nie gorąco. Starszaka rodziłam w maju, świetny czas na nowe życie.
 
Do góry