reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Jak tam żyjecie ? :) bo ja zgodnie z tradycją po wyleczeniu jednej rzeczy zaczynam z kolejną. Dopiero co zakonczylam przygodę z dentystami przynajmniej do kwietnia, to na następny dzień po wizycie mnie chorobsko rozłożyło i od piątku leżę pod kołdrą :( załamka. Na dobicie dziś coś mnie ucho zaczęło boleć, mam nadzieję ze tak tylko straszy i do jutra będzie ok :o

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Zdrówka życzę :)ja ciałem zdrowa ale umysłowo podupadam:p sesja trwa w najlepsze i od nauki już mi mózg wybucha :)odliczam dni do 15tego żeby się to już skończyło :) wtedy będę mogła i ja się polenic i już tylko czekać na bubu.



 
Ja tez walczę od 23 z jelitowka. Nawet wody nie mogę wypić w dodatku nie jestem u siebie w domu tylko u rodzicow. 2godz drogi, nie wiem jak dam rade:/ olala jechalas na ip?

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Aniu, nie. Czytalam ze jelitowka nie ma wplywu na dziecko o ile nie grozi odwodnienie. Pilam na przymus, ile moglam. Niejedzenie przez dzien czy dwa nie szkodzi dziecku. Znaczy pogryzalam tosty, musialam zeby moc wziac paracetamol na goraczke. Powyzej 38,5 zalecaja szpital, ale mialam kolo 38 tylko na szczescie.
Jednak jesli sie bardzo zle czujesz, zastanawialabym sie nad ip...
 
Zdrówka życzę :)ja ciałem zdrowa ale umysłowo podupadam:p sesja trwa w najlepsze i od nauki już mi mózg wybucha :)odliczam dni do 15tego żeby się to już skończyło :) wtedy będę mogła i ja się polenic i już tylko czekać na bubu.



Szybko Ci zleci, zobaczysz, jeszcze tylko tydzień

 
Aniu, nie. Czytalam ze jelitowka nie ma wplywu na dziecko o ile nie grozi odwodnienie. Pilam na przymus, ile moglam. Niejedzenie przez dzien czy dwa nie szkodzi dziecku. Znaczy pogryzalam tosty, musialam zeby moc wziac paracetamol na goraczke. Powyzej 38,5 zalecaja szpital, ale mialam kolo 38 tylko na szczescie.
Jednak jesli sie bardzo zle czujesz, zastanawialabym sie nad ip...
Pojechałam bo co wypiłam to od razu leciało z powrotem. Z małą wszystko ok tylko wyszlo że znów mi sie szyjka skróciła. Niby mieszcze sie w dolnej granicy ale u mnie to dopiero 29tydz woec kiepsko:/ jutro ide na wizytę do mojego p. Gin

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Hej hej. Jak tam Wasze brzuchy ? Miewacie bóle w podbrzuszu podobne jak na okres ? Dziś rano się obudziłam z takim właśnie bólem, może nie tak intensywnym jak przy okresie ale bądź co bądź trochę boli. Nie wiem czy to taki "urok" trzeciego trymestru czy raczej powód do niepokoju. Nie chce wyjść na panikare i odrazu leciec do lekarza, wolę najpierw zapytać czy zdarzają Wam się podobne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Hej hej. Jak tam Wasze brzuchy ? Miewacie bóle w podbrzuszu podobne jak na okres ? Dziś rano się obudziłam z takim właśnie bólem, może nie tak intensywnym jak przy okresie ale bądź co bądź trochę boli. Nie wiem czy to taki "urok" trzeciego trymestru czy raczej powód do niepokoju. Nie chce wyjść na panikare i odrazu leciec do lekarza, wolę najpierw zapytać czy zdarzają Wam się podobne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


Hej,

Ostatnio miałam takie bóle plus do tego kręgosłup, dużo leżałam, zażyłam magnez i nospie później mi przeszło. Ostatnio byłam u gin na wizycie i mi powiedziała że mam odpoczywać :-)
 
reklama
takich boli nie miewam, za to mam mase innych ;) starosc nie radosc, czy cos :p nasila sie glownie w nocy, w dzien jeszcze jakos latam. brzuch mi sie okropnie napina w nocy, kazda zmiana pozycji to po prostu bol. plus spojenie lonowe. plus od miesiaca boli mnie ramie, probowalam spac glownie na lewym boku i cos tam porzadnie nadwyrezylam bo bol budzi mnie co noc teraz. smieje sie ze placzacy noworodek mi niestraszny, i tak malo co spie teraz a przynajmniej po porodzie przestanie bolec :p
 
Do góry