reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki i jak się czujesz? Dawidek coś się rozruszal? Pewnie jesteś już w drodze do szpitala. Z jednej strony zazdroszczę ze juz a z drugiej zaczynam się już bac:( codziennie mi się śni ze mam cc.
Trzymam kciuki za dziś i jutro. Powodzenia:)
 
reklama
Kitki trzymammocno kciuki, napewno na Ktg wyjdzie wszytsko dobrze :) jak bedziesz miała jak to pisz ze szpitala.

Marciosz, jutro już będzie lepiej :)

Klaczek cc nie jest takie straszne . Pierwszy poród bardzo chciałam rodzić naturalnie , nie udało się, Teraz nie wyobrażałam sobie innego porodu. Jakoś jestem spokojniejsza, znam datę , wiem , że nie powinno być komplikacji przy porodzie itp. Wtedy bardzo sie namęczyłam i podczas cc byłam prawie nieprzytona ze zmeczenia, pierwszych chwil praktycznie nie pamiętam, teraz będzie inaczej :)

Wiadomo, trzymam kciuki , żeby udało się sn ale jeżeli będzie cc to nic się nie bój :)
 
Mikulinka ja jem praktycznie wszystko,wypije lekka kawę czy słodycze też czasami zjem, jem owoce, warzywa,mięsko, smażone staram się ograniczać przeważnie pieke lub na patelni grillowej smaże a tam praktycznie bez tłuszczu się smaży, ja jestem z tych mam co uważają że nie trzeba trzymać ścisłej diety i nie jest w sumie nic i się katowac tylko można jeść wszystko z umiarem i głowa i obserwować dziecko że starsza robiłam tak samo znała smaki wszystkie nawet kalafiora brokuła pomidora czy truskawek ( bo podczas kp jadłam) nic się nie działo i dzięki temu przy jej rozszerzeniu diety nie było problemu bo lubiła i jadła chętnie wszystko i ma tak do dziś :-) teraz robię tak samo z malutka :-) jest już o tym głośno dużo artykułów że matki karmiące mogą jest normalnie jak wszyscy ale to oczywiście moje zdanie i decyzja :-)
Ja jestem z tych mniej przewrazliwionych nie tylko jeśli chodzi o kp ;-)
U nas noc ok. Zaraz siadamy do śniadanka i po południu odwiedza mnie koleżanka :-) a około 14!ma być u mnie dostawka będę testować zobaczymy co to za cudo :-D

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lusinda, ania50 bardzo chetnie powroze, alw jak widac moje daty ni do konca sie sprawdzaja, wiec wrozka ze mnie marna :D niech bedzie 23 i 25 ale to tak sobie strzelam...
 
Mikulinka ja specjalnej diety nie stosuję. Unikam słodkiego i ciezkostrawnych rzeczy.

Kitki daj znać po szpitalu. Napewno wszystko jest ok :-)

Trix nie pocieszylas mnie z tym zrzucamiem kg... Ale od poczatku wiedzialam ze latwo nie będzie.
 
Marciosz, ja podobnie to drugie cc znioslam lepiej psychicznie niż pierwsze, nie było tego zaskoczenia . Fizycznie to jestes w pierwszej dobie, teraz jest najgorzej. Z każdym dniem bedzie lepiej.
Kitki, trzymam kciuki!
 
Klaudynka daj znać jak dostawka . Ja jeszcze nie zamówiłam ale wciąż się zastanawiam i z tego co pamiętam to nad tą samą co Ty :)

Alunia a ile przybrałaś ? jakie jest Twoje Bmi? bo ja już miałam niestety kg na plusie przed ciaza więc też pewnie miało to wpływ.
 
reklama
Mikulinka ja jem lekko ale ja i bez kp tak się odżywiam :) Nie jem smażonego, czekolady i kupnych słodyczy i czekam jeszcze z kapustą, fasolą czy kalafiorem boję się żeby brzuszek nie bolał. Poza tym jem wszystko- warzywa, owoce, mięsko jakieś duszone, pieczone lub gotowane. Słodkie też jem bo mnie bardzo teraz ciągnie ale takie co sama w domu zrobię- jakieś ciasto jogurtowe czy naleśniki na słodko.
 
Do góry