reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Przywieźli mi ją jak się obudziła i ja przystawilam i piła sobie, był moment że non stop wisiała na cycusiu pół dnia i noc karmilam rozkręcala się laktacja pewnie i jak już byłyśmy w domku to się unormowalo wszystko :-)
Pewnie u was tak samo będzie jak się obudzi to będzie pić i pić :-)
 
reklama
Schauma my też jutro na 8 pediatra :-) daj znać po jak u was i przestaw łóżeczko albo wózek w świetle dziennym najlepiej na cały dzień u nas to pomogło przy obu córeczkach zrobiły się mniej żółte wtedy i obyło się bez naświetlania :-) oby u was też pomogło :-*
 
Ostatnia edycja:
Reniu nie budz niech się wyspi poród to dla maleństwa duży wysiłek
Co do chusteczek my używamy fitti z biedronki polecam i mamy je w pojemniku plastikowym specjalnym i się nie wyruszają wtedy a i cena super bo 9,99zl za 3 paczki po 72 szt :-)
Ja też z baby dream różowe kupuje do torby od wózka bo są mniejsze paczki :-)
 
Martita, nie przejmuj się aż tak opryszczka, ze jedna dziewczynka ma w przedszkolu to nie znaczy, że dzieci zaraz podlapia. Jezlei jest to jakaś ulubiona koleżanka Twojej córci to uczul ja ażeby np nie piły z jednego kubeczka itp.
 
Co do porodu to nie obrazilabym się gdyby to było 19 :) wtedy zacznę 39tydzień ale coś mnie się wydaje, ze.u mnie w szpitalu robią po skończonym 39 tyg, bliżej terminu więc obstawiam 22 ,przed weekendem albo 25 po weekendzie.
 
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić 3-4 dni bez.mojego syneczka: ( aż.mi.się płakać chce.jak.o tym pomyśle.

Ja nie pracuje, Nikos jeszcze.nie chodzi do przedszkola i ciągle jesteśmy razem więc boję się też jak.on to zniesie.
Przyjadą co.prawda wtedy moja teściowa z mężem, których Nikos uwielbia więc zapełnia mu czas w 100% ale.i tak się Boję tych dni.
 
A.jeszcze.co.do.pieluszek i chusteczek to Nikos.jako niemowlę mógł tylko.pampersy używać.huggies i dada go uczulały, to samo było z chusteczkami.
 
Trix uwiez mi ze mialam ten sam kiedys dylemat bo. C,ym jak i syn i corka swietnie sie bezemnie bawili a jak wrocilam to mieli mnie w nosie dzidzia wazniejsza :)
 
hej kochane!

bardzo was przepraszam, ze się nie odzywalam ale początki okazały się być dla nas dosc trudne. mały jest na butli, ja odciągam swój pokarm i tez mu daję, nie chciał skubaniec za nic chwycić mojego cyca. myślę, że to przez moje sutki.. no ale grunt, ze teraz jesteśmy szczęsliwi, druga noc w domu była straszna - mąż uratował sytuację. ja mam jakieś wahania nastroju, czytalam o baby blues i chyba mnie dopadło.
pewnie nie będę się często odzywać, ogarnięcie małego, domu, siebie i dalej ten remont na głowie - mąż jakby mógł to by się roztroił, plecy mu siadły, ja becze nad nim bo zalatwia 1000 spraw wokół i jeszcze dba o nas jak nie wiem... :( no oby do przodu.

wszystkim kochanym brzuhatkom życzę szybkich porodów i trzymam kciuki, mamusiom serdecznie gratuluję!! :*
 
reklama
Dzięki dziewczyny, nie budziłam ale mówię wam no Aniol!
Postanowiłam dać mu spokój sam się obudził za 20 min ale on nic nie płacze :) Przewinelam, nawet się chwycił za pierś ładnie! Possał z 3-4 min dosłownie wiec może bardziej mu się pić chciało bo u nas gorąco 3p. na południe a my przy oknie potem je nawet otwarlysmy z dziewczyną z sali bo duszno ze nie szło wytrzymac. Potem leżał sobie z godzinke przy mnie wszystko obserwujac, przyjechali tata z Damianem ok 17 pousmiechal się chwilę do nich i znów poszedł spać i śpi do teraz :) Damian przywiozl bratu autko i zadowolony bardzo uciszal nas ze cisza ma być bo Bejbi śpi dopóki mu się nie znudziło wiec pojechali przed chwila bo juz za duży ruch robił a ja w końcu odpoczne :)
Trix mój starszy ma 4 lata, mieszkamy w De i pozwalają rodzeństwu odwiedzać. U sąsiadki było dziś z 7 osób na raz! Przesada jak dla mnie na szczęście tez szybko się wynieśli :D
 
Do góry