reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Sweetka ja ma bakterie e coli i mam brać 3x dziennie po 2 tabletki.
Mikulinka jak dobrze cie rozumiem. Dzis tez przez mojego się popłakałam a dla mnie to rzadkosc. Wyszłam z siebie. A najlepsze to to że jechał w delegacje i w drzwiach sytuacja miała miejsce.
Do tego ta e coli w moczu, tsh podskoczy, rodzinna mi dala antybiotyk na ucho i gardło. Córka dochodzi po zapaleniu oskrzeli wiec nie wiem kiedy do przedszkola pójdzie. Ja juz ledwo chodzę bo źle się czuje. Żyć nie umierać. A jak słyszę ze do kwietnia niedaleko to bym udusila. Także łącze się z tobą w bólu.
 
Mikulinka to mój z kolei zajęty remontem i po prostu zapomina, ze jestem w ciąży, ze mogę się źle czuć, ostatnio właśnie narzekał, że wszystko na jego głowie, że mu nie pomagam na tyle ile by chciał.. a ja po prostu nie daję rady.. :( i ogólnie tak sam z siebie to niezbyt często traktuje mnie jak ciężarną, jak mu przypomnę to owszem :/ wiem ze to wina tego, ze jest tak przepracowany, zmęczony i nawet czasu nie ma dla siebie, ale mimo wszystko mi przykro. kochana moze pogadaj z Twoim, weź go tak porządnie pod włos i wygarnij wszystko, może się ogarnie chlopina.. na mojego mój płacz podziałal bo juz cała moja frustracja wypłynęła.. przytulam Cię wirtualnie i trzymam kciuki żeby Ci się chłop nawrócił.
 
Maz dzis sie stara ale jutro pewnie wkroczy na swoje dawne tory, ale choc 1 dzien niech popracuje przeciez ja taka leeeniwa jestem i nic nie ogarniam ;)

Klaczek - zdrowka dla Was. A nie moze ci pomoc ktos z rodziny jak meza nie ma?
 
Klaczek dużo zdrowia dla Ciebie i córki :)
Jak zbliza sie wieczor tylko to ja walczę z bolacym już chyba wszystkim, zaczynając od kręgosłupa, kosci ogonowej przez podbrzusze aż do głowy:szok:. Już nie wiem siedzieć, leżeć czy lepiej postać. Spać sie chce ale zasnąć nie idzie i tak w koło. Ciekawie zaczyna się ten trzeci trymestr :errr:
 
hej dziewczyny!

U starszej wyszła nam wkońcu jedna czwórka! i druga już prawie. Po tylu tygodniach cierpienia, płaczu, gorączki i łez! Mam nadzieje, że jak wyjdzie ta druga czwórka to będzie chwila przerwy bo już nie wyrabiam! Jak tak dalej pójdzie to padnę przed porodem, ale zasnę w trakcie :D

Dziewczyny, niezłe macie przeboje z facetami. Trzymam kciuki, żeby szybko im przeszło! Ale jaki by facet zatwardziały nie był, to rozmięknie na 1000% po porodzie, jak zobaczy swoje dzieciątko! Mężczyźni wtedy wariują, pękają z dumy i zmieniają swe zachowanie diametralnie!

Dzisiaj w nadziei na spokojny nie ząbkujący dzień, planujemy z córeczką długi spacer i zakupy. U nas zimno, ale moja Mała lubi mroźne spacery :)

Miłego dnia !
 
reklama
i ja się witam porannie :) juz jestem w pracy i juz sobie siedzę w mojej miejscowce, zaraz utnę sobie drzemkę, oby do 13 :) dzis w planach mam poukladanie trochę ciuchow w szafie i komodach, wczoraj pomylam cale meble i przy okazji zerwalam kawalek tapety... :/

Barbablue duzo cierpliwości życzę! az się boję tego ząbkowania, biedne dzieciaczki, biedni rodzice :(
 
Do góry