reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
sweetka 205mg/ w tabletce o ile dobrze z ulotki rozumiem :) i 5 razy dziennie, to jest megnsium verla i taką dawkę zalecił mi lekarz


czyli dobowa dawka 1025?

pytam bo ja biore 200x2 w porywach x3z. I sie szczypie z ta 3 tabletką, żeby dawka nie była za duża ale chyba panikuje troche wychodzi ;) skro tobie lekarz tak zalecił
 
Klaudynka dziekuje :) wczoraj miałam glukozę....i powiem ze smakował mi ten napój do picia :) a malutki jak cudnie brykał do końca dnia po tej glukozie :) we czwartek mam usg :( juz 11boje sie ze to zbyt często a potem w odstępie 10 dni echo serca niunia...usg będę miała co mc do porodu,malutki jest juz główka do dołu ..lekarz wymacal jakos przez brzuch jego pozycje... Pobolewa mnie wieczorami spojenie ale zauważyłam podczas golenia /z lusterkiem ze mam pogrubiona żyłkę od wewnątrz warg sromowych..taka fioletowa dość gruba..to chyba żylak ?wiec moze te moje pobolewanie jest spowodowane wlasnie tym ?czasem czuje ze cos wlasnie mnie tam pobolewa oprócz spojenia łonowego ...malutki chyba napiera główka i stad ten ewentualny żylak..mamy 29tyg i moje malutkie szczęście zdrowo juz dokazuje ...a tak sie martwiłam jeszcze 2tyg temu czy nie za delikatnie rusza sie w brzusiu:)
 
reklama
Milka ja zadyszke mam też ale przy tym twardym brzuchu to jest gorzej :-( ja mam po córci 4 komplety pościeli, jeden rożek usztywniany i 3 rożki miękkie z których czasami robiłam kolderki, albo na nie kladlam córeczkę, 3 kocyki, poduszkę, kolderke,śpiworka nie używałam przy córci w ogóle i teraz też nie będę, kup jeszcze z 2komplety pościeli ale na poczatku mniej z 3 prześcieradła bo maleństwa ulewaja, mogą też przesiusiac i lepiej mieć kilka na zmianę :-) no i ja kladlam córcie na początku na materacu w rozku i przykrywalam kocykiem nie używałam kołdry i poduszki to później :-)
Renia no właśnie tak mnie boli ja biorę luteine 2 x dziennie, witaminy dla brzuchatek i aspargin, oby pomogło, u mnie na wizycie też było ok, dobrze że u ciebie tez wszystko w porządku może to faktycznie te skurcze przygotowujące...
Majka ja nic nie kupuje do wózka, córeczke będę przykrywac kocykiem po prostu, pomyślę tylko o podkładzie takim w razie przesikania ;-)
Milka bez poduszki :-)
Marzenka u nas 28 tc i też mała szaleje :-) nie martw się o usg przynajmniej wiesz ze wszystko jest dobrze :-)
 
Do góry