reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

U nas -10 i okropny wiatr. Ale zalozylam sniegowce mega cieple do tego kurtke mam prawie do kolan wiec cieplo mi bylo tylko po buzi wialo. Ja z psem czy zimno czy nie 3-4 razy musze isc
 
reklama
Martita o rany, no to mieliście "przygodę"... :( przykre, ze takie sytuacje mają miejsce :( nie przetrzymali was dlugo z zeznaniami?
ja nie wiem o co dzis chodzi z tymi kolejkami i tłumem ludzi, ale tu dziś tez korki na drogach niesamowite, pojechaliśmy po kable do internetu do jednego sklepu to dwóch parkingowych nas kierowalo bo wszystko zajęte :??: a przecież dzis żadne święto chyba??

majka ostatnio myślałam nad sesją... chciałabym, ale sama nie wiem czy warto tyle kasy wydawać bo teraz mam tyle innych wydatków..
 
Milka - ja w pierwszej ciazy robilam i nie zaluje. Fajna pamiatka a samemu takich zdjec sie nie zrobi

Martita - ale jazda. Jak mozna uderzyc kobieta...dla mnie to dno kompletne...normalnie plunac w jego kierunku bym nie chciala
 
Witam i ja :) że szpitala, córeczka się nie zmieniła wręcz trochę urosła. Robili mi glukoze na czczo wyszła ok no ale po "swojskiej cukrzycowej" diecie Jutro po każdym posiłku będą mierzyć cukier. Po za tym wszystko Oki ;)
 
Ja robie sesje noworodkowa, już zaklepane.ja nie chce brzuszkowej, źle się czuje taka wielka a jeszcze to upamietniac, nie dla mnie :-S
Ale macie odwagę dziewczyny, ja bym pewnie cicho w normalnej kolejce stała.
Tusia a długo jesteście ze sobą? u mnie takie burze to na porządku dziennym. Czasami kilka cichych dni jest wręcz niezbędne.
 
milka ja nie widziałam tego jak ja uderzył, tylko mąż. Czekaliśmy ponad pól godziny na przyjazd policji, a potem to juz chwile zajęli, spisali zeznania i tyle.

Mada a wiesz ile czasu będziesz w szpitalu?
 
Kitki nie wiem jak ocenic cala te sytuacje. Ta kobieta byla z malym dzieckiem, na oko z 1,5 roku. Ona sie tlumaczyla mezowi mojemu, ze uciekla od tego faceta bo ja bil, bral narkotyki, a on za to krzyczal do niej, ze jest wariatka i sobie wymysla. Tylko nie wiem, skoro go zostawila to po co umawiala sie z nim w centrum handlowym. Oboje to nie byli polacy, on na pewno ormianin.
 
dodałam zdjęcie mojego "inkubatorka" :p
Ja sie zastanawiam czy nie zrobić sesji z brzuchem. ale z drugiej strony nie czuje sie za hmm..atrakcyjnie :p nigdy w zyciu nie miałam np. takiej ilości krost na twarzy...na starość zrobiły mi sie pryszcze eh.
 
reklama
My jak bylismy na wycieczce w tunezji to w nocy przywiezli nas do hotelu. Wchodzimy stoimy przy recepcji i sie meldujemy duza grupa z autokaru a u gory na schody wybiega babka w szlafroku i cos krzyczy a za nia facet i ja oklada i szarpie za wlosy i ciagnie...normalnie scena jak z filmu...to byli rosjanie. Na nastepny dzien przy basenie juz love story :eek: ona topless ten od rana zachlany ale mizdrzyli sie do siebie. Byli z dwojka dzieci. Widocznie niektore kobiety lubia byc poniewierane skoro sobie na to pozwalaja
 
Do góry