reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja pracuję w przedszkolu i teraz codziennie mamy jasełka i występy świąteczne, codziennie w innej grupie. Uwielbiam oglądać, patrzeć na dzieciaczki i dumę rodziców, zawsze się wzruszę .
ANIABUU pewnie występ Ady był super, w przedszkolu dzieciaki zawsze tak fajnie występują a później gdzieś w szkole to zanika. Żałuję że moje już takie "dorosłe" i nie zapraszają mnie na szkolne Jasełka. Może kolejna córcia nadrobi :-)

MARTITA miłego podziwiania jutro :-)

Dziewczyny a któraś z Was ogląda nasze piłkarki ręczne? Teraz są Mistrzostwa Świata. Ja kiedyś trenowałam ręczną i jestem zapalonym kibicem. Meczyk był super, wygrały jedną bramką. Tylko nerwowo, a to nie wskazane.
 
reklama
Witam z rana :) matko nie wiedziałam że forum ma być nie czynne i się przestraszyłam ze nie mogę się zalogować. Ale na szczęście wszystko ok. :)

wczoraj byłam u gin. Wiec ogłaszam ze będzie na 100% kobitka. Tak się obróciła ze doktor nie miała wątpliwości. Ja w sumie też nie :) wiec Renia proszę o dopisanie 23.04.2016 Julia :) z góry dziękuję.

Właśnie Wsiadlam w pociag i jadę do mamy. Mam spory kawałek bo aż w Berlinie mieszka :( pierw pociąg do Szczecina 4h a potem jeszcze 2h busem. Juz widzę jaka będę padnieta....

Matko ale mała zaczęła kopać :) chyba nie lubi pociągów :p

Miłego dnia dziewczyny!
 
Ja tez się wystraszyłam jak wyskakiwał mi błąd przy logowaniu. Wyczuwam rodzące się uzależnienie ;D

Poproszę dziś o trzymanie kciuków za wizytę. Jak zwykle jednocześnie nie mogę się doczekać i okropnie się stresuje. A wizyta o 17 dopiero ojoj
 
Wow co za miany na forum... Fajnie :) tylko żeby się nic nie wieszało :)

Mała Mi od rana kopie,chyba jej się nudzi ;) Wczoraj przyjechał wózeczek, odrazu rozpakowaliśmy, ale M. tak szybko schował że nie zrobiłam więcej zdjęć, jest dużo ładniejszyniż na zdjęciach :) jestem mega zadowolona, oby Mała Mi też była :)

Wiecie co mam straszną awersję do szukania imienia, bronie się przed tym wszystkimi kończynami, zz chłopcem jakoś M. szybko poszło szukanie imienia, a tu lipa,już mnie wszyscy denerwują, bo co chwilę się pytają jak Mała Mi będzie miała na imię... echhh
 
Ja tez miałam rano problemy z logowaniem. A jezeli używacie komórki to widzicie suwaczki czy nie? Bo ja nie widzę, w ogóle jakos tak malo czytelnie dla mnie...
 
Amko - ja ogladam pilke reczna. Tez kiedys gralam.
u nas ogolnie duzo sportu sie oglada bo i nozna i siatkowke i reczna. Tez KSW. Moja cora od mslego uwielbiala np formule 1 z mezem ogladac:confused: sadzal ja kolo siebie i tak potrafila siedziec 1.5 godz i ogladac te pedzace autka:rolleyes:
 
W pierwszym momencie szok.... Całkiem inne forum... :)
Dzisiaj sprzątam ... później przyjeżdzają siostrzenice jedziemy na roraty, a potem musze jeszcze kilka rzeczy załatwić...
Kiedy dziewczyny zglaszacie sie do waszych położnych?
 
reklama
Hej,
nise ok dopiszę tylko teraz muszę listę ogarnąć przez te zmiany bo się tam porobiło :oo:postaram się to dziś zrobić ale mam trochę w domu do zrobienia więc proszę o cierpliwość:happy2:
rsz ja po nowym roku mam zamiar do swojej zadzwonić
 
Do góry