reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita dziękuję kochana:-) ja mam173cm wzrostu wiec to się rozkłada trochę. Jak przyjechałam do uk to ważyłam 54kg i tak się tu upaslam.

Bluelovi super, bardzo mnie cieszą takie wiadomości.

Wiadomo co u Marzenki ?

Witam nowa mamusie :-) duzi z nas jest w ciąży z kolejnym dzieciatkiem ale jako pierwiastki byłyśmy tak samo przerażone jak ty. W razie czego pytaj otwarcie, jesteśmy tu żeby się wspierać ;-)
 
reklama
Wróciłam ..badanie trwało 1,5h..najpierw technik badał dzidzie a potem przez około 30min lekarz ..wszystko jest pięknie i zdrowo!!!moje dzieciątko ma piękny kręgosłup bez rozszczepu, główka okrąglutka bez wody...nic nie znaleźli!!!plakalam podczas badania ...ze strachu...ale okazało sie po jakimś czasie ze nic nie widza ...naszczescie....moj okruszek rozwija sie prawidłowo....lekarz powiedział ze poziom AFP u mnie to 2,8a do 2,5jest norma to nie jest zle myślałam ze będę powyżej 4...zasugerował amnio i inne testy z krwi ale ja już nic nie biorę żadnych badań!...za 2tyg szczegółowe badanie znow zeby sie upewnić..jestem spokojna ..nie myśle zeby zaszły jakies zmiany w 2tyg....a teraz uwaga !!!moja kaczuszka to chłopczyk!!!!Mateuszek:)moj skarb i cud!diekuje wam za wsparcie ..naprawdę w momentach podbramkowych kiedy skręcało mnie ze strachu potrafiliście kochane mnie uspokoić jak nikt inny:)dziękuje i całuje...
 
Dorbi super ze nic się niepokojącego nie dzieje
Antus mam nadzieję że nie będzie czasu na jedzenie :p
SzczesliwaAga możliwe u mnie też kilka dni temu w jednej piersi się pojawiła:-D
Witaj Mozzarelka, który tc u ciebie? O nic się nie martw. Wszystkiego się nauczysz. Jak maleństwo się pojawi będziesz wiedziała co robić. Mamy już tak mają :-) a dodatkowo masz nas jak masz pytania to pisz śmiało :-)
Bluelovi super kochana że jest już ok, odpoczywaj teraz:-*
Schauma u mnie podobnie schudłam 17kg w 3msc więc też wiem ze potrafię :-D
Marzenka CUDOWNE WIESCI :-* bardzo się cieszę że maleństwo zdrowe! Wiedziałam że tak będzie, teraz już się niczym nie martw :-) wszystko będzie dobrze :-) no i gratuluję synka :-D
 
Anika a te globulki na te bakterie coli? Znasz już płeć mieszkańca brzuszka? Bo Ty chyba masz najwcześniejszy termin?
Tak, chociaż lekarz stwierdził, że akurat ta bakteria jest saprofitem, czyli ma prawo występować w pochwie i nie jest czynnikiem chorobotwórczym czy zagrażającym ciąży. Globulki dał jedynie z powodu ich obfitego wzrostu, bo powinna być równowaga. O płeć nawet nie pytałam, czekam do połówkowego 17.11.
Termin może i mam najwcześniejszy ale najprędzej pewnie rozwiążą się mamusie bliźniąt. Moje nigdy się nie śpieszą ;)

Marzenka gratuluję wyników i małego mężczyzny :)
 
Marzenka swietna wiadomosc ze dzidziuz zdrowiutki i no i gratulacje synka Mateuszka.
Mozarellka witaj na forum.
Co do wagi to ja dziewczyny jestem zalamana :( startowalam z 64 a juz mam 71. W pierwszej ciazy mialam 20 na plusie. Ale rodzilam pod koniec lata i glownie to byla woda bo po 3 m wazylam mniej niz przed ciaza. A teraz to sie poprostu zajadam :( nie wiem czemu nie umiem sie opanowac :( tak jak niektore z was i tylko zdrowo, male porcje, cwiczenia. Boze mam nadzieje ze od jutra sie wezme w garc jakos i zaczne panowac nad soba.
 
reklama
Marzenka wiedziałam! Serce matki nie kłamie :) I gratuluje chłopczyka, mnie również bardzo podoba się imię Mateusz, jeśli będzie chłopak to na pewno będę je rozważać :)
 
Do góry