reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Milka, pięknie to napisałaś :) wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu. Oby było ich jak najwięcej, a kazda kolejna coraz bardziej przybliżała Was do siebie.
My w tm roku będziemy obchodzić 6 rocznicę ślubu i 13 lat bycia razem i jedno jest pewne, z każdym rokiem kochamy się coraz bardziej, lepiej się rozumiemy i cały czas się siebie uczymy. Wczoraj cały dzień przeleżałam przez ten ból w dole brzucha, a dzisiaj mój ukochany obudził mnie odgłosami z kuchni - myl naczynia (cala stertę z wczoraj) żebym ja nie musiała długo stać. Niby nic nadzwyczajnego, ale on zawsze wstaje co do minuty żeby jak najdłużej pospać, później szybki prysznic i juz go nie ma. Oczywiście nie obyło się bez tłumaczenia, że mam leżeć i odpoczywać. Obiadu mam nie robi© bo dla mnie i Mai zostało z wczoraj a on sobie cos kupi i po pracy poleci po zakupy. A juz myślałam, że mnie taki zaszczyt nie spotka bo na co dzień staram się pokazac, że ze wszystkim sobie radzę, a tu proszę - brzuszek lekko pobolał, a ja mam już przed oczami synka w inkubatorze i jakoś odechciało mi się udowadniać, że taka niezniszczalna jestem.
Miłego dnia dziewczyny, oby był lepszy of wczorajszego :)
Bluelovi nie trzymaj nas w niepewności za długo
 
reklama
Dziewczyny jak juz tak o rocznicach piszecie, to ja z mezem mam w poniedzialek 8 lat bycia razem, a w tym roku trzecia rocznice slubu. Maz chyba jakies spa kombinuje, bo kazal mi zapytac dzisiaj lekarza czy moge korzystac z zabiegow kosmetycznych:-) :)
 
Ale macie długie staże :) My w listopadzie 5 rocznica ślubu a przed ślubem 2 lata związku no to tak w sumie też 7 całkiem ładnie :D
 
reklama
Jestem jestem u mnie cisza grobowa :growl:eh

Milka duzo milosci szczescia i dzieciaczkow :***

My teraz w marcu 6 lat razem i we wrzesniu bd 2 lata po slubie ;)
 
Do góry