reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Coś ty nie przepraszaj :p ja sobie myślę że to może ja tak napisałam ze tez przecież można tak zrozumieć w ten sposób hehe
 
reklama
No pisałam wyżej ze na wieczor odzylam :) Ciśnienie mi się chyba unormowalo (nie mam w domu czym zmierzyc) ale coś było na rzeczy bo mąż nawet mówił ze było jakieś dziwne dziś na bank.
 
Bluelovi czekamy na info i jesteśmy z Tobą!!! :)

Milka, pierwsza rocznica, fajnie powspominać :) ja jeszcze wtedy nie byłam w ciąży, a teraz nie potrafię sobie wyobrazić tego że kiedyś nie było z nami Laury :) My będziemy mieć w kwietniu 4 rocznicę ślubu, a razem jakieś 12 lat.

renia dobrze że siły wróciły, wiem o czym mówisz, bo ja też zawsze pewniej się czuję jak mąż w domu i cieszę się na weekend, niestety teraz mąż pracuje sob i niedziela ale przynajmniej trochę krócej.

Ja jutro na 8:15 na kontrolę z Laurą, przy okazji zrobię krew i mocz na wtorkową wizytę. Mała zjadła dziś kawałek mydła w kąpieli, mam nadzieję, że nic jej nie będzie po tym :/
 
renia zero planów :) gdyby nie remont to pewnie byśmy nad czymś myśleli, a tak to przychodzi fachman od remontów i mąż wtedy też z nim pracuje, może ewentualnie jakiś film obejrzymy wieczorem jeśli późno nie będzie ;)
 
schauma ja tez nie sądziłam, ze pierwszą rocznicę będę spędzać z dzidzia w brzuszku :)
ale jak pięknie to napisałaś, ze teraz sobie noe wyobrażasz, ze kiedys nie było z wami Laury.. :) pięknie to zabrzmiało... az mi się ckliwo zrobiło i porodu mi się zachciało :D :) <3
 
reklama
Milka pierwsza rocznica ślubu! Gratulacje i wszystkiego najnaj :-) jakieś plany??
My z moim już prawie 8 lat po ślubie, a razem 15 ;-) ale mnie wkurza ostatnio :mad:
 
Do góry